Wpis z mikrobloga

@dobrzecisiewydaje:
Rozumiem o co ci chodzi i masz rację - płacisz de facto dwa razy za swoje leczenie. Tak nie powinno być. I nie byłoby gdyby rząd lepiej alokował kasę z podatków. Albo po prostu mogliby podnieść składkę zdrowotna tak żeby ludzie nie musieli chodzić prywatnie.
  • Odpowiedz
@svr_:
Nie. Zobacz jak wygląda sluzba zdrowia w krajach gdzie służba zdrowia tez jest państwowa ale lepiej dofinansowana.
  • Odpowiedz
@svr_:
Wyjaśnij mi proszę w czy prywatna medycyna jest lepsza od państwowej? Przecież to są dalej ci sami lekarze. Tylko nie mów mi o lepeszej organizacji, bo o luxmedzie i enelmedach to możnaby książki pisać.
Prywatna różni się tym, ze jest droższa, bo jest for profit. USA wydaje na zdrowie 2 x tyle co Niemcy czy Francja a efekty ma gorsze.
  • Odpowiedz
Prywatna różni się tym, ze jest droższa, bo jest for profit. USA wydaje na zdrowie 2 x tyle co Niemcy czy Francja a efekty ma gorsze.


@bojar: i co, jak płacisz w USA ubezpieczenie to też czekasz w karetce 10 godzin pod szpitałem? Albo pogotowie odmawia przyjazdu?

a efekty ma gorsze.


w grupie płacących czy nie płacących ubezpieczenia?

Prywatna różni się tym, ze jest droższa, bo jest for profit.


a państwowa
  • Odpowiedz
Wyjaśnij mi proszę w czy prywatna medycyna jest lepsza od państwowej?


@bojar: i jeszcze mi się bardzo podoba to że w prywatnej ktoś za to jednak odpowiada i mogę sobie iść gdzie indziej jak mi coś nie pasuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bojar: zajebiscie, trzeci raz się w tym momencie odbijam od izby przyjęć z braku wolnych łóżek. Polecam, mocne 9/11
  • Odpowiedz