Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 70k odłożone w PLN+trochę drobnych w innych walutach (850 euro i jakieś 500 franków) i zakładam, że nie chcę tego wydawać przez najbliższe 3 lata. Co z tym zrobić? Niech leży tak jak mam (nie na żadnej lokacie), zainwestować w coś (giełda, jakieś krypto, złoto?) w temacie finansów jestem kompletnie zielony, więc zwracam się z prośbą o delikatną podpowiedź #oszczedzanie #finanse #pieniadze #gielda #kiciochpyta #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa8eb7e21b3d6000aa89c62
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na pewno nie trzymaj tego w PLN.
Teraz jest kiepski moment na inwestycje w krypto, bo wszystko stoi wysoko, więc to ryzykowne. Oczywiście może wzrosnąć, ale lepiej poczekać, takie jest moje zdanie jeśli chodzi o krypto. Ja bym pewnie coś na giełdzie podziałał, poczytaj trochę. Tylko żadnej dźwigni, błagam.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Niedoszacowane akcje polskich małych spółek jak Pekabex, Mirbud, Vigosystem, Wirtualna Polska, Projprzem, AB Sa itd. Poza tym polski biotech wydaje sie byc mega szansą na pomnozenie kapitału. Ostatnio ogłoszono wielki sukces spółki Onco Arendi.
Jesli chcesz wejsc w akcje to musisz umiec czytac i analizowac raporty finansowe i wyciagac z tego wnioski
  • Odpowiedz