Wpis z mikrobloga

Panie i panowie, gracze i graczki, temat PS4 pro.

Ktos mi moze objaśnić jak dzialaja stacje ładujace do padow? Tzn moj problem polega na tym ze szukam ladowarki ale z tego co widze do kazdej jest dolaczony w zestawie kabel USB, co za tym idzie stacja musi byc podlaczona do konsoli i tylko gdy ona jest wlaczona bedzie mi ładować pady? Lipa jak uj.
Wyjatkiem jest oryginalna stacja która ma zasilacz, i moze sobie ladowac przy wylaczonej konsoli? Niestety ma stale piny-porty do ladowania które moga sie wyrobić. Dobrze rozumiem? Nie moge znalezc zadnej z zasilaczem procz oryginalu.
#playstation #pytanie #gry #technologia
  • 6
  • Odpowiedz
@6cichy-Prowokator9: Te dwa górne porty USB są smart, dolny szybkiego ładowania. Poza tym to nie ma znaczenia, ponieważ ładowarka np. 3A oznacza, że taki maksymalny prąd może dostarczyć do urządzenia, a nie że taki płynie cały czas. O tym jaki płynie prąd decyduje podpięte urządzenie.
Ładuję nią pady od ponad roku (podpinam pod smart) i wszystko działa elegancko.
  • Odpowiedz
@G_Addams: Ok, dzieki, jak sprawdzona to taka zakupie. A odnosnie prądu to bym sie z Toba kłócil, ponieważ nie jeden raz wziąłem ladowarke np od samsunga bo byla pod reka i podłączyłem do niej urzadzenie typu pad, albo i interkom. Efekt? Informacja ze naladowana na full a trzymało maks 1/3 tego co zwykle. W skrócie za szybko za duzym prądem.
  • Odpowiedz