Wpis z mikrobloga

@poradnikspeleologiczny: i chyba tak zrobię, kumpel mi udostępnił konto z e100/jpe100/e50m/is7/is4. Kupie sobie na nim premke i coś może mu uklepie nowego. Tak to kupie takie konto i w tydzień się znudzi, już na pleju próbowałem wrócić do wota i nakupowałem głupot i się znudziło po 2 tyg :D
@Uriel0987: Ja bym się pokusił o stwierdzenie, że ta gra to tylko VIII i IX tiery. Gra na innych tierach jest beznadziejna, szczególnie na X

@raven4444: Co do zakupu konta żeby sobie pograć to można, jak najbardziej, jeszcze jak ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tylko że konta w WoT raczej nie są zbut chodliwym tematem. Ludzie chcą kupować tylko takie, gdzie są cziftejny, 279e i dobre staty,
@raven4444 zależy jak grasz. Ja swoje 1 konto sprzedałem, kupiłem takie słabe poduczyłem się gry i teraz mam konto gdzie prawie wszystkie czołgi są. I wchodzę sobie grać dla funu tu coś odkupię tu coś, załogi są, moduły są i czego więcej trzeba.
Tylko, że gram na poziomie 2500 wn8 na X.
Wg mnie nie opłaca się tyle expic i premek kupować jak konto kupujesz o połowę taniej niż kasy ktoś władował.
@raven4444 generalnie odradzam jak słabo grasz, ale jak ogarniasz to czemu nie.
Jak ogarniasz to kup jakieś konto gdzie nie ma 279,260 a jest dużo czołgów to sam wbijesz, a cena takiego konta nie jest duża.
@Uriel0987: Ja bym się pokusił o stwierdzenie, że ta gra to tylko VIII i IX tiery. Gra na innych tierach jest beznadziejna, szczególnie na X


@KimDzongJaroslaw: Niekoniecznie bo grając np. X tierem walczysz też z IX i VIII tierem. Np. Emil I to gówno które przebijasz X tierem z ok 340 peny w wieżę ale IX tier już nie przebijesz tak łatwo.
@raven4444
@Uriel0987 chodziło mi głównie o przewidywalność gier. Na VIII tierze jak 5 czołgów pojedzie na jedną flankę, to mam większą pewność, że jak wyleje się na nich chmara przeciwników to się dłużej utrzymają. Na X tierach często jest tak, że kilka czołgów potrafi być zjedzonych dosłownie w minute, bo jednego rozjebią arty, drugi zgarnie za 1500 od FV, trzeci przyjmie magazynek od czegokolwiek, a pozostali zostaną spompowani przez jakieś medy z wysokim