Wpis z mikrobloga

@fakoff: Blade chłopy podchodzące pod trzydziestke, o mordzie wykopka, rudych/jasno-brązowych włosach i obrzydliwym zaroście, budowie klusek z mlekiem siedzące w oregońskim lesie. Za każdym #!$%@? razem.
  • Odpowiedz
Czy te twitterowe dziewice serio chcą iść na wojnę z tym samym 4chanem, który wezwał nalot na pozycje ISIS w Syrii? XD


@HarvestinSeason: Widzę, że współczesna mitologia ma się dobrze xDDD 4chan ma dziennie 500 takich autystycznych akcji, gdzie nic im nie wychodzi. Już widzę jak dowódca potwierdza bombardowanie na podstawie tipów anonków z międzynarodowych piwnic.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Student_AWAS: ooo, pogromy, how tolerantttt mmm. No ale skoro sama Obama pisze o tym ze 70 mln ludzi wspiera kłamstwa, chaos i nienawiść, sama tym podkręcając nienawiść. Cóż moze złe pójść w kraju który ma tyle broni, hmmm...
  • Odpowiedz
nie wiedziałem ze Shia jest tak #!$%@?


@Werdna: też do dziś zachwycałem się jego talentem aktorskim. Nie wiedziałem o tej akcji z filmu. Teraz wychodzi na to, że on nie gra jebniętych - on jest jebnięty :)
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: oglądałem wywiad z "prezesową" twittera i powiedziała że powodem dla którego antifa jest na twitterze jest fakt że nie są zorganizowani i nie mają lidera xP hahaha nom oczywiście kto jest liderem prawicowych grup które zostały zbanowane nie potrafiła powiedzieć.
  • Odpowiedz