Wpis z mikrobloga

Wczoraj był hippie van, dziś coś w bardziej nerdowym klimacie - mój pierwszy cyberpunk
()

Od czego zacząć? Piękne, metalizowane pudełko z fakturą, w środku plakat, woreczek i wspaniałej jakości puzzle. Nie rozwarstwiaja się, nie błyszczą i wystarczyły na na 5-6 godzin zabawy dla dwóch osób. Samo pudełko zaskoczyło mnie super jakością wykonania - zdjęcia podrzucam w komentarzach

#puzzle #cyberpunk2077 #gry
źródło: comment_1604858014O8JAcENDXI7UPCLTxMjX4z.jpg
  • 9
@Guta: hej, co robisz z już ułożonymi puzzlami? Zauważyłam, że niektóre dajesz w antyramę i wieszasz. Co z tymi których nie wieszasz? sprzedajesz? Zostawiasz? Zawsze mnie to ciekawi.
@Fifka23 zazwyczaj wybieram obrazki z zamiarem powieszenia ich na ścianie, chociaż mam faktycznie kilka pudełek których raczej nie będę wieszać - leżą w szafie lub wędrują do znajomych jeśli ktoś jest zainteresowany układaniem. Jak już skończy mi się miejsce na te obrazki których nie będę wieszać, to pewnie spróbuję je sprzedać na grupach puzzlowych albo oddam na aukcję na zwierzaki ;)
@Guta: ja się do swoich przywiązuję, ale chyba jak tak dalej pójdzie to się w nich zakopię xd pewnie będę wybrane zostawiać. A własnie: polecasz jakieś konkretne firmy?
@Fifka23 mam ten sam problem ;D ale zupełnym przypadkiem trafiłam właśnie na grupie puzzlowej na temat dotyczący archiwizacji puzzli:

Ja mam zrobioną tabelkę na kompie gdzie wpisuje nazwę puzzli, firmę i elementacje. Dodatkowo info czy są nowe czy używki, czy mam je z wymiany czy kupione, jeśli kupione to za jaką kwotę, później czy idą na wymianę/sprzedaż czy zostają ze mną oraz datę ułożenia
@Fifka23 A co do konkretnych firm to trochę ciężko mi doradzić, bo zazwyczaj wybieram puzzle po obrazkach, i raczej nie są to popularne firmy - cdp, Beks, Haru itp. Za to ostatnio układałam puzzle schmidt z serii Premium quality - matko, ale przyjemnie się je układało. Jakość nadruku, grubość puzzli, spasowanie - cudo. Z takich ciut bardziej popularnych firm ciekawe grafiki i przyzwoita jakość mają puzzle heye, Ale raczej ciężko je dostać