Wpis z mikrobloga

Zabawne są te wojenki, ale na szczęście w większości przypadków jest to tylko trolling. Osobiście jako użytkownik konsol z obozu Sony, począwszy od jedynki, mam obecnie mocno mieszane uczucia. Tak słabego startu nowej generacji nie było w całej historii. Tytuły od Sony coraz słabsze i wypełnione poprawnością polityczną, co mnie mocno odrzuca. Właściwie na chwilę obecną interesuje mnie tylko ograny na ps3 Demon Souls.. seria God Of War to kompletnie nie moja bajką, ostatnią część kupiłem na premierę, a do tego czasu ukończyłem może z 10% gry.. (stary hack&slash był dużo lepszy). Spiderman'y podobnie nie mój klimat. U konkurencji zero nowych exclusivów, ale chętnie ogram halo, gearsy i forze - xone miałem bardzo krótko. Czarę goryczy przelewa problem z dostępnością konsoli, marketing podkręcony, a konsol brak ¯\_(ツ)_/¯ Niczego się nie nauczyli na premierze ps4 - a może robią to specjalnie?. Jeszcze kwestia wyśmiewanego gamepass - dla mnie super opcja, sporo tytułów w które nie grałem. Na ps5 poczekam na premierę Bloodborn 2 (o ile wyjdzie), albo innego ciekawego exsa, a puki co biorę xsx. Polecicie jakiś sklep z pewniakiem dostawy na wtorek?

#ps5 #xbox
  • 24
@adrneu mam podobne, od zawszę miałem PS na ps4 mam dość sporą bibliotekę gier której mi trochę szkoda bo kilka pozycji czeka na ogranie. W tej chwili jestem bez konsoli bo swoje ps4 Slim sprzedałem. Chyba dam szansę xboxowi, w tej generacji skorzystam z gamepassa nadrobię sporo pctowych tytułów w które nigdy nie miałem okazji zagrać że względu na słabego laptopa. A za 2 lata kupie ps5 jak już się rozkręci.
@adrneu sam miałem PS2, PSP, x360, PS3 i 4. Też mam mieszane uczucia, póki co nie planuję jeszcze kupna bo ostatnio gram nadal głównie na laptopie (Omen z GTX 1080) ale poważnie bym się zastanowił nad XOX i passem