Wpis z mikrobloga

G2NK Poradnik: build kusznik CZĘŚĆ 1

Zdecydowaliście, będzie build Najemnika/Łowcy kusznika z dwuręczną (jako dodatek).

Początek jak to początek, nic ciekawego. Pozbierałem co się dało, wszedłem do miasta omijając strażników (wchodząc po łańcuchu) biegnąc prosto do Laresa żeby zebrać darmowe 500XP, po drodze zostałem zaczepiony przez Moe, chłop poskładany. Wracając zabawiłem się jeszcze w asasyna skacząc pod dachu, ograbiłem magazyn i mam nowe wdzianko coby nie wyglądać jak menel. Oczywiście po tym wszystkim wyszedłem z miasta i wszedłem ponownie "legalnie" żeby zaliczyć questa z ziołami dla Constantino.

Czas gry: 38 minut

#gothic #gothic2 #gothic2nk #gothickusznik (pod tym tagiem będą moje wypociny)
kRpt - G2NK Poradnik: build kusznik CZĘŚĆ 1

Zdecydowaliście, będzie build Najemnik...

źródło: comment_1604839007zu5YtoU1vdmQOVYmzRTAFT.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@genocidegeneral: Nie ma szans, bonusy odpale w późniejszym etapie więc nie będe miał tyle siły. Będzie walony kuszą pewnie albo żeby nie być lamusem to może i mieczem.
  • Odpowiedz
@frytaa: Nie trzeba od morza, wystarczy, że nie zostanie sie wpuszczonym do miasta przez strażników. Od momentu gdy zgodzą się nas wpuścić znika opcja dostania expa u Laresa, takie skrypty.
  • Odpowiedz
W ramach "wyzwań" będe pokonywał coś, na co jestem zbyt słaby. Na przykład bandyci, szkielety. Postaram się coś takiego nagrać.
  • Odpowiedz
@Supaplex: Mogę zrobić takie wyzwanko i go pobić w najbliższym czasie na nagraniu. Mieczem. Ale musisz dać plusik na zachęte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz