Wpis z mikrobloga

Mirasy i mirabelki mam pytanie! Czy możecie mi powiedzieć jakie warunki panują na Wysokiej Kopie oraz na Wysokim Kamieniu na przełomie listopada i grudnia? Będę miał sprawę do załatwienia w Szklarskiej Porębie za trzy tygodnie i zastanawiam się czy by nie skorzystać z okazji i na te kilka godzin nie wyskoczyć na szlak z samego rana. Spodziewać się mam, że już będzie troszkę białego puchu czy raczej jesienny krajobraz? Dziękuję za odpowiedzi :)

#trekking #szklarskaporeba #gory #gory #podrozujzwykopem #dolnyslask #pogoda
  • 6
@lewe_konto: dziękuje za odpowiedź. Troszkę szkoda, zobaczymy jaka będzie sytuacja epidemiologiczna w grudniu, może styczniu - mam nadzieję, że wtedy uda mi się podjechać turystycznie w góry :)
@zbigniew-wu: ostatecznie jadę za dwa tygodnie - nie udało nam się synchronizować wolnego z kuzynem, a chcemy wejść razem, oprócz tego także na Szrenicę :) jak wrażenia? Kurczę, ale żeś mi narobił teraz ochoty na jakiś trekking!
@zbigniew-wu: zazdroszczę ludziom mieszkającym stosunkowo blisko gór, tak, że jednodniowy wypad nie stanowi problemu. Dla mnie jako szczecinianina to jednak trzeba rezerwować sobie weekendzik :/ choć z drugiej strony nie jeden z południa Polski chciałby mieć tak samo blisko do morza jak ja :) No nic, w takim razie za dwa tygodnie intensywny weekend, jeden dzień podejście Szklarska Poręba Górna PKP - Wysoka Kopa - Szklarska Poręba Jakuszyce PKP a dzień