Wpis z mikrobloga

@intires98: No tak średnio w sumie bo rozdział teoretyczny ok 10 str. miałem zrobić na czwartek a mamy niedzielę xD
Część praktyczną zostawiłem sobie na później bo będzie przyjemniejsza ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak masz już 10 stron to też nie jest źle i jakoś Ci idzie :D
  • Odpowiedz
@olczynam: teraz jest drugi wieczór kiedy nad tym siedzę. U mnie jest tak, że ja opisuję to co już doskonale znam i staram się zbytnio nie rozpisywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie to piszę jak mi sie chce a dzisiaj jest taki dzień że mi się chce. Z promotorem nie gadałem od rozpoczecia roku XD

@KristoFuller: ja właśnie część praktyczną zrobiłem najpierw bo nie
  • Odpowiedz
@Danicen: programowanie systemów wbudowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie zaawansowane arduino
ogólnie jest na wydziale elektrycznym i elektryka nie jest mi obca (ʘʘ) ale wybrałem temat, który już trochę znam i nie będę się aż tak nad nim męczył

co do obrony, to najbardziej mnie wkurza to że mam 2 dodatkowe przedmioty zamiast pracowni dyplomowej, sama inżynierka jest narazie przyjemna
  • Odpowiedz
@intires98 Powodzenia, ja miałem koszmar z pracą, ale trafiłem upierdliwego promotora. W dodatku wysiłek włożony w pracę kompletnie nie przydał mi się na obronie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No i za wydruk zapłaciłem w #!$%@?, bo prawie 300 stron napisałem i do tego kilka rysunków na A0/A2 xD
  • Odpowiedz
@intires98: No tak w sumie to zależy od konstrukcji i tematu pracy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oo elektronika i mikroprocesory to w podobnych tematach jesteśmy ale u mnie bardziej automatyka ale wydział ten sam ;)
@Danicen: Podobno obrona nie taka straszna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Danicen: a to u mnie z 80 stron będzie + same A4, więc drogo aż tak nie będzie

@KristoFuller: u mnie obrona to egzamin dyplomowy + odpowiedź na te same pytania przed komisją. Był taki koleś co nic nie powiedział i nic nie napisał i zdał ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie jak się odda pracę to każdy zdaje
  • Odpowiedz
@KristoFuller Na moim kierunku było do ogarnięcia jakieś 300 stron pytań i trzeba było mniej więcej się umieć na ten temat wypowiedzieć. Ale komisja bardzo przyjemna z reguły, nie przerywali, pozwalali się rozpłynąć i nawet pytania dodatkowe bardzo przyjemne.
Natomiast słyszałem od znajomych (raptem kilku, ale można mieć to szczęście), że tak ich przeorali że ledwo zdali ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Danicen: z czego to takie wsumie podstawy, na które z bomby na 60% pytań mogę nawet teraz odpowiedzień z pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja to wsumie porządny student jest, teraz walczę o 2 stypendia
  • Odpowiedz