Wpis z mikrobloga

Mireczki, który z tej trójki? Obecnie posiadam moto z2 play i jestem zadowolony, ale bateria już widzi światełko w tunelu i muli, mam raczej casualowe wymagania: przeglądarka, wykop, youtube, żeby aparat nie był gorszy niż w moim obecnym, żeby nie było też problemów z położeniem szkła na wyświetlacz i chyba tyle. Bardzo proszę o opinie #smartfony #motorola #samsung #xiaomi #kiciochpyta #telefony #cokupic

Który? Pomużcia!

  • samsung m21 25.0% (5)
  • motorola g8 power 20.0% (4)
  • note 9 pro 55.0% (11)

Oddanych głosów: 20

  • 3
  • Odpowiedz
@Jontek6: Jedyna zaleta Note 9 Pro to kilka % wiecej punktow w benchmarkach, cala reszta na korzysc M21. Szczegolnie ekran, bateria, nakladka systemowa i wsparcie. Do tego jest akurat na promo w Euro RTV - 8 stówek na raty. Pytasz na tagu opanowanym przez sekte Ksiaomi, jakbys wrzucil do ankiety Redmi 4x tez by pewnie wygral. Najwieksza zaleta G8 Power to czysty Android jak ktos lubi.
  • Odpowiedz
@Jontek6: Jeśli oczekujesz opcji profilowania kont Androidowych to nie polecam Samsunga M21 - bo wykastrowali wszystkie telefony z tej funkcji. Gdybym wiedział to na pewno wybrałbym inny telefon...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@k3lt: @R__R: Dzięki Mireczki za opinie, chyba jednak wezmę g8 power - wyjdzie za 523 zeta bo kupuję jeszcze tv. Z obecnej Z2 play jestem bardzo zadowolony, więc chyba pójdę dalej tą drogą. Dzięki!
  • Odpowiedz