Wpis z mikrobloga

@Marcines: me gusta takie 5/10 moim zdaniem, parę razy zdarzyło mi się zamówić, tylko dlatego, że jest blisko i miałem nadzieję, że będziesz ciepła i "nie rozwodniona", ale więcej już raczej nie zamówię.
  • Odpowiedz
me gusta takie 5/10 moim zdaniem, parę razy zdarzyło mi się zamówić, tylko dlatego, że jest blisko i miałem nadzieję, że będziesz ciepła i "nie rozwodniona", ale więcej już raczej nie zamówię.


@SweetDreams: dlatego mówię, że dużo się zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale faktycznie jest z pieca opalanego drewnem, w dodatku składniki są naprawdę spoko ;)
No i mają dobre kanapki np gustaburger

Tak to nie
  • Odpowiedz
@PieknyWojciech
@SweetDreams
najlepsza moim zdaniem w dowozie. Może przez to że mam blisko zawsze dojeżdża gorąca i smaczna. Stacjonarnie najlepsze - Vera Napoli na Warszawskiej i Bar a Boo na Mariackiej.

@Lapidarny jakieś burgery na dowóz do polecenia? Jakoś mnie ta forma na wynos nigdy nie przekonuje
  • Odpowiedz
@sylwke3100: A dobra, juz wiem czemu. Musisz blizej mieszkac nich, bo jak zmieniłem adres na centrum to też jest od 25 zł. Natomiast na brynów juz chca minimum 70 zł ()
  • Odpowiedz
@Marcines: A podajesz kod pocztowy? Ja kiedyś z pyszne tak miałem, nagle mi zniknęło sporo lokali. Mówię WTF nie dostarczają nagle czy jak? I tak żyłem w nieświadomości aż się okazało kiedyś że po dodaniu kodu pocztowego się znów pojawiły(wcześniej była tylko ulica).

Edit Burowiec to faktycznie blisko.
  • Odpowiedz