Wpis z mikrobloga

#gry #gothic #gothic3 Zainstalowałem sobie qp 4.2+ cm 3.1+ jakieś tam pierdoły i mam pewien problem. Wszystkie itemki i dialogi z dwóch powyższych modów nie mają żadnego tekstu, przykładowo miecz herszta z Ardei ma jedynie kreskę zamiast nazwy, a dialogi u Hamlara albo się nie odpalają, albo mają po kilka losowych liter. Zgaduję że źle coś zainstalowałem, ale cholera, nie wiem co.
  • 6
@Kukenpg: Instalowane na wersję steam: Patch 1.75+QP 4.2 (pod steama)+CM 3.1+ModStarter 1.2+LTM+Powrót Generała Lee+jakieś mody pod bardziej szczegółowe mapki. CM 3.1 ofc z konsekwencjami. Kiedyś miałem podobny błąd i z tego co pamiętam tutaj było źródło problemu.
@Miczubezi: g3->patch 1.75-> update pack do patcha 1.75->qp 4.2 -> cm + konsekwencje ( ważne) -> teraz sprawdzasz w folderze data czy wszystkie pliki które mają końcowkę .m00 itd są w kolejności, tzn. od 00-> dalej. Jeżeli gdzieś jest dziura to musisz zmienić. Tak żeby każdy ten plik miał początek m.00 i szedł po kolei.-> Pobierasz poprawkę Strings.01 do CM 3.1 pod powrót generała, jest na themodders link.-> a ltm to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kukenpg: okej, sprawdzę i dam znać, dzięki. Jedna sprawa. Da się jakoś ponownie wszystko zainstalować bez reinstalacji gothica 3? Jadę na oparach transferu więc jest to istotne xD.