Wpis z mikrobloga

@Argonzz: Jeśli nie ma ścieżki rowerowej, to mają prawo jeździć po ulicy, czy tego chcesz czy nie. No i w ogóle po co ty odpaliłeś z tym ściganiem pod tym zdjęciem?
  • Odpowiedz
@Horaccy moim zdaniem jeżeli rowery mają jeździć po ulicy to powinny mieć rejestrację, OC i badania techniczne. Inaczej stwarzają tylko zagrożenie.

A na zdjęciu jest przecież rower wyścigowy.
  • Odpowiedz
@Argonzz: Fajnie, szanuje twoje zdanie, ale nie dożyjesz takich czasów, kiedy tak będzie wyglądać rzeczywistość. Rower wyścigowy hehehe to jest po prostu kolarzówka i to nie znaczy, że ten rower musi służyć do WYŚCIGÓW, możesz sobie nawet pojechać po bułki, każdy sobie używa taki sprzęt jak chce. Jeśli kupisz sobie porsche gt3, to też nie możesz jeździć tym po drogach publicznych? Tylko po torach? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Horaccy no mi każdy wypomina jak po bułki jeżdżę motorem sportowym tak że jako że w nienawiści do rowerów zostałem wychowany xD symetryczne spojrzenie na sprawę uznaje za sprawiedliwe.
  • Odpowiedz
@Argonzz: Jeśli nie ma ścieżki rowerowej, to mają prawo jeździć po ulicy, czy tego chcesz czy nie. No i w ogóle po co ty odpaliłeś z tym ściganiem pod tym zdjęciem?


@Horaccy: To jest standardowy tekst pedalarzy jak im zwracam uwage przez okno, ze sciezka rowerowa jest 2 metry dalej to zawsze jest „wiem ale tam jest niewygodnie bo costam opony”... To se kup lepsze opony albo wygodniejszy rower, ja
  • Odpowiedz
@dioxxx: W każdej grupie społecznej są dzbany, nic z tym nie zrobisz. Ja akurat jeżdżę na rowerze mtb i staram się jeździć po ścieżce rowerowej, jeśli rzeczywiście taka jest, chociaż zazwyczaj mam dosyć mocne tempo, to czasami jest bezpieczniej jechać po ulicy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Horaccy: Żeby nie było to ja tez jestem rowerzysta ale nie jeżdżę po ruchliwej ulicy jak mam ścieżkę rowerowa, na której nie ma studzienek, nie mogę wpaść pod autobus i nikomu nie działam na nerwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz