Wpis z mikrobloga

@Antydepresant: co sądzicie panowie o „Baofeng UV-5R” Idzie na tym posłuchać coś ciekawego ? Właśnie zbliża się 11 a 12tego mam urodzinki i różowa już uzupełnia koszyk na Alli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xBARTEXx: tak skromnie chciałem posłuchać tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobra przekonamy się jak dojdzie sprzęcik :D Wydaje mi się ze nke wszyscy przeszli na cyfrę bo nasze państwo nie za bogate :D
@jerzs W moim mieście misie cyfrowo, reszta analog (miasto 25k). W nawet większych miastach PSP ma analog na wypadek współpracy z OSP, którą nie stać na nowszą technologie.
Ale możesz użyć Baofenga do nasłuchu sąsiadujących pasm, też można ciekawe rzeczy wyhaczyć. Na pewno nie stracisz, zawsze na wypadek wojny, albo jazdy na dwa auta z kimś się przyda. :p
@xBARTEXx: czyli polecasz kupić 2 radyjka ? Bo ja chciałem jedno właśnie zamówić ;P Kurde u mnie tez miasto do 25tys ludzi :D Pisałeś ze cyfrę tez można ale lepiej się nie bawić ^^
@jerzs Narazie jedno kup sobie, zobaczysz, zawsze drugie możesz kupić, jeśli będziesz mieć w planie pojeździć z kimś. Sporo osób nawet ma taki sprzęt, warto zapytać, jeśli się z kimś wybierasz. :P
Jeśli chcesz się babrać w zaszyfrowaną cyfrę, masz umiejętności, to łatwiej na tunerze, ale to grząski temat.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)