Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon: Dlatego oralny minox to dla mnie średnia sprawa. Włosy rosną wszędzie a nie tylko na głowie. Do tego większa szansa na bóle w klatce itp. Niektórym to się robi lekka monobrew i włosy rosną na skroniach.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Nie i nie znam za bardzo szczegółów jak często to wystepuję, czy trzeba przesadzić z dawką itp. Widziałem zdjęcia chłopaka co w 8 miesięcy wyhodował na wcierce z minoxa konkretny, ciemny zarost więc reszte sobie sam dopowiedz.
Ja mam w planach do fina 1mg/dzień dorzucić minoxa z rozpuszczonym finem. Ciekawe czy coś takiego da odrost na zakolach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kerri: monobrew można usunąć w kilka sekund, dużo lepsze to niż rzadkie małe brwi które zawsze miałem

Te bóle w klatce to cope dawka medyczna wynosi do 100mg a ludzie piszą że niby po 5 zawału dostają Xd

Mi by sie w życiu nie chciało #!$%@?ć z nakładaniem alkoholu na głowę, potem walczyć z łupieżem od tego itd
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Ciekaw tylko jestem czy gdyby po tym minoxie był rzeczywiście fajny odrost, to czy da rade go odstawić bez utraty wszystkiego co nam wyrosło na nim. Dużo jest niestety takich opinii.
  • Odpowiedz
10mg pewnie lepsze niż 5mg


@Towarzysz_Pawulon: Wydaje mi się, że tylko zwiększasz szansę uboków względem potencjalnych dodatkowych przyrostów na głowie. Ale nie ważne. Inna sprawa, nie chce mi się szukać ale widziałem gdzieś wykres stężenia minoxidilu we krwi przy oralnym zażywaniu i wygląda on tak że do godziny po zażyciu jest gwałtowny peak do góry i równie szybki spadek. Czyli dobowe wahania są duże.. Więc skoro już chcesz zażywać 10mg
  • Odpowiedz