Wpis z mikrobloga

Zamykają bank tmobile. Przenoszą mnie do aliroa ale juz tam mam konto więc pora szukać drugiego konta, żeby nie zostać z aliorem tylko

Szukam:
- darmowa karta
- dobra bankowość internetowa/mobilna

Co polecacie oprócz aliora?

Myślę nad #mbank ale tam trzeba płącić jeśli się nie opłaci 350 pln/mc a ja często płącę albo przelewem albo blikiem.

#banki #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank
  • 11
@guria: BNP Paribas jedna płatność kartą i konto za friko
Idea bank, Getin Bank

Millenium wymaga jednej płatności i wpłaty 1000 zł. Ale nie musisz trzymać na koncie.
@guria, jeśli otworzysz eKonto osobiste, to wystarczy jedna transakcja kartą w miesiącu kalendarzowym, by była ona bezpłatna. Sam rachunek otwieramy i prowadzimy bezpłatnie. Warunek o jakim piszesz dotyczy kart wydanych do już wycofanego jednego z rodzajów rachunku eKonto. Informacje o eKoncie osobistym znajdziesz tutaj: https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/promocje/ekonto-z-premia-x-edycja/?ref=dospwnav Jeśli spełnisz warunki promocji, dodatkowo możesz zyskać 160 zł ;)
@ZespolmBanku: Dzięki,
1.a osoby już mające eKonto "sterego typu" złożone 3 lata temu mogą je zmienić na konto nowego typu specjalnie pod tą kartę?
2. O tórej karcie mówicie? "Klasyczna karta do eKonta"?
Przenoszą mnie do aliroa ale juz tam mam konto więc pora szukać drugiego konta, żeby nie zostać z aliorem tylko


@guria: ale wiesz ze ty aliora to juz miales w tmobile, bo tmobile to tylko nazwa oddzialu banku aliora? :D