Wpis z mikrobloga

@sajnguri800: bo zabrnęliśmy tak daleko, że nawet tacy prości ludzie powinni widzieć, że rzeczywistość jest inna. Ostatnio rozmawiałam z 70 letnią babką, starsza, samotna Pani, typowy wyborca Pisu i łykacz propagandy i nawet ona zauważyła, że coś jest nie tak, bo jej synowie prowadzą własne biznesy i rwą sobie włosy z głowy jak przetrwać, a Vati to mówi jak to u nas nie super....
@Norkanerka: ale tak glupio spytam, czy nie jest prawda ze na tarcze wydano juz 200 mld zl? Problemem nie jest prawda czy falsz tej wypowiedzi a skutki gospodarcze jakie niesie kolejne obnizanie stop procentowych i zalew rynku zywa gotowka.
@lukaszzz: oczywiście, że istotniejszym problemem jest to co się dzieje z gospodarką, ale tutaj bardziej mi chodziło o społeczeństwo, które jakby nie patrząc też gospodarkę buduje. Załamuje mnie głupota ludzka, bo to już nie kwestia bardziej lub mniej logicznego myślenia tylko zwykłej głupoty.
Niebieski wczoraj zasłyszał jak na targu sprzedawca rozmawia z babcią klientką wychwalając obecny rząd, że w Polsce to dobrze, że inni mają gorzej, a młode pokolenie to głupie,
Niebieski wczoraj zasłyszał jak na targu sprzedawca rozmawia z babcią klientką wychwalając obecny rząd, że w Polsce to dobrze, że inni mają gorzej, a młode pokolenie to głupie, na pis narzeka, "życia nie znajo". Na stoisku tego Pana towaru połowa co była wcześniej, praktycznie wszystko zleżałe/nie pierwszej świeżości - "No tak jest bo ten koronawirus, nie mam pieniędzy i tylu klientów na takie zatowarowanie jak wcześniej". Mimo że kryzys i bieda leją