Wpis z mikrobloga

jaki to jest klaun xDDD


@natxd: jedynym klaunem tutaj jesteś ty, odnosząc się do opinii twórcy tego paska, a nie do słów trump'a.
Ten pasek to nic innego jak zwykła opinia realizatora programu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@paul772: juz nawet republikanie potwierdzają że z typem jest cos nie tak jakby co, chlop mowi co sobie wymyśli bo wie ze ma armie bezmozgow za sobą ktorzy uwierza we wszystko co powie, nie musi nawet niczego argumentowac
  • Odpowiedz
  • 5
@paul772 no ale odnosisz się do tego paska negując go, nie mając ku temu podstaw. W dodatku z tej okazji kogoś wyzywasz bez powodu, skoro ten pasek jest zgodny ze stanem faktycznym
  • Odpowiedz
@Galvay: pisze na podstawie tego co widze w tym wpisie. Nie wiem gdzie ty widzisz jakąs negacje. Chcesz polemizować ze mną o tym ze na podstawie danych z tego wpisu ten pasek nie jest opinią?
Widze ze tutaj większość nie rozumie co piszę i nadinterpretuje sens moich wypowiedzi.

A ja jedynie napisalem ze stwierdzenie ze ktos jest klaunem tylko na podstawie pasku jest przejawem bycia klaunem. Chcesz z tym polemizować?

@
  • Odpowiedz
o czym ty gadasz? Coś co napisalem tutaj jest niezgodne z tym co przedstawil op?


moze napisze jasniej, bo widze ze macie problem z czytaniem przez stronnicze nastawienie.

Nie wykluczam tego ze trump narzeka na to ze są liczone glosy korespondencyjne. Ja natomiast twierdze ze na podstawie zdjecia OPa nie da sie stwierdzic co mówi trump, da sie tylko stwierdzic opinię twórcy paska


@paul772: To ogarnij kontekst. Nie wszystko masz zawsze
  • Odpowiedz
  • 2
@paul772 nie chcę polemizować z tobą, bo nie ma z czym.
Na podstawie tweeta powyższy pasek nie jest opinia, bo jest z nim zgodny.
Pozdro 600
  • Odpowiedz