Wpis z mikrobloga

Nie wiem, jak jest w amerykańskiej sieci, ale polska jest zasrana spiskowymi teoriami co do wyborów w USA i jestem przerażony tym, że w cholerę ludzi wierzy w to, że wybory tam zostały sfałszowane. To niestety smutny obraz polskiego społeczeństwa. Ale czego się spodziewać po kraju, w którym wygrywa PiS... sądziłem, że Trump zostanie jednogłośnie wyśmiany, bo to, co on robi jest totalnie absurdalne, a tutaj psikus
#usa #4konserwy #neuropa #bekazpisu
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rorf46: Co ty #!$%@? za głupoty, jaki obraz polskiego społeczeństwa. Wejdź sobie na zagraniczne portale i poczytaj co tam się odprawia. **** ale dla Polski lepiej żeby wygrał biznesmen, filantrop Trump.
  • Odpowiedz
@rorf46: już #!$%@?ąc od teorii spiskowych- to organizacja wyborów i kwiatki takie jak niekrycie się członków komisji i liczących głosy z sympatiami jednej lub drugiej strony u nas byłoby nie do pomyślenia
  • Odpowiedz
spiskowymi teoriami co do wyborów w USA i jestem przerażony tym, że w cholerę ludzi wierzy w to, że wybory tam zostały sfałszowane


@rorf46: Ja generalnie dziwię się, że kogokolwiek w Polsce ten wynik interesuje.
  • Odpowiedz