Wpis z mikrobloga

@maniac777: Mało prawdopodobne by ktoś się chciał podłożyć. To on odpowiada w razie W. Sam chciałem sobie streamować tego typu treści z domu po Zello ale z hasłem, i temat zarzuciłem, właśnie z w/w powodów. Nie wiem kto ma dostęp do kanału. Hasło założone? ok, dla użytkowników. Sądzę, że admini mogą słyszeć to i owo :)
@maniac777: Tak. zgadza się jak już to można się tak zabezpieczać, wtedy mamy na dłoni tylko ip vpna ewentualnie, z torem nie znam się. Co do innych technologii, co masz na myśli? próbowałem kiedyś z Icecast, ale zarzuciłem temat.
@maniac777: Potem miałem pomysł na postawienie własnego serwera Teamspeak, tu jest już lepiej o ile sam używam, nie pcham do sieci obcej swojego streamu. Jest kilka rozwiązań, ale żadnego niema dobrego.
Żałuję, że jestem z Lublina, i niemam szans na odbiór .525MHz, chyba, że z dachu wieżowca i anteny Yagi ;) może wtedy bym odebrał, SR5WA kiedyś odbierałem na 1/4 lambda przy dobrej propagacji i taxi warszawskie. Niema w Wawce zapaleńców?
@lukasz-b: vpn to klasa rozwiazan. Wybor jest szeroki. Tor to taki vpn i proxy w jednym i jest zdecentralizowany i bezplatny wiec nie ma do kogo isc po dane platnika czy inne logi, ale nawet proxy w jakims egzotycznym kraju pewnie dalo by wystarczajacy poziom bezpieczenstwa do umorzenia ewentualnej sprawy z powodu niewykrycia sprawcy.

Ale to bez znaczenia. To jie musi hyc nielegalne skoro stacje tv to rozpowszechniaja.

@wogx: wiem