Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób które przeszły koronke i utraciły węch. Czy u was węch wrócił nagle czy stopniowo ? I po jakim czasie odzyskaliście ? U mnie 4 dni od braku węchu ... jest to mega wkurzające.
#koronawirus
  • 6
  • Odpowiedz
@Enjama brat przeszedł. Węch wraca długo i powoli bo receptory są uszkodzone. Wracanie węchu wiązało się z #!$%@? migrena wyczuleniem na każdy najmniejszy zapach w tym mikro wartości smogu, połowa szamy jest zbyt intensywna, potem jest lepiej ale nadal.wszystko przytłumione
  • Odpowiedz
  • 0
@Enjama już 3 raz mam taki dzień, że nagle lekko wraca i znów zanika, średnio co 2 dni. Dziś już było dość dobrze, bo czułem na obie dziurki jeżeli coś miałem pod samym nosem, ale teraz znów zanikł. Katar nie ma na to wpływu bo nos drożny cały czas
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: smak mam, ale przez brak wechu nie smakuje tak samo jedzenie. Nie miałem testu, ale osoba z rodziny miała pozytywny i wszyscy mamy takie same objawy...

Najciekawsze, że mieszka z nami babcia 85 lat która przeszła to najlepiej ... mówi że ma węch i poza zakasłaniem pare razy nic jej nie jest.

Ja miałem jeden dzień gorączkę 37.5 i bóle mięśni. Przy wysiłku fizycznym czuje szybko zmęczenie. W niedziele kończy
  • Odpowiedz