Wpis z mikrobloga

@Cinoski: Może jestem drastyczna ale... okej jak ktoś chce takie dzieci wychowywać to ok, ale niech potem nie obciążają nimi innych, poza tym nie rozumiem po co kraj chce szerzyć wadliwe geny. Serio, może to jest straszne, ale jak ludzkość ma ewoluować w dobra stronę skoro będą dalej powielane i rozpowszechniane błędy genetyczne... i tak planeta jests przeludniona
  • Odpowiedz
@ZumpkaChinskax: Akurat ewolucja polega na zmianach -> usuwanie na podstawie wad w jakiś sposób może ją powstrzymywać. Oczywiście nie sugeruje tu, która strona ma rację. W przypadku wad rozwija się też medycyna i wiedza na temat człowieka.

Jeżeli już pomijamy moralność, to obie strony konfliktu mają jakieś plusy i minusy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@Cinoski: gdyby ją skrobnięto to by nigdy nie istniała i nic by nie trzeba było tłumaczyć.
Granie na emocjach aby zasłonić błąd logiczny typowe dla zygotarian ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WalSzary: Tak to jest prawda, aczkolwiek niemal wszyscy ludzie z zespołem Downa tegoż zespołu nie odziedziczyli. Dzietność wśród osób z zespołem Downa jest bardzo niewielka ze względów oczywistych.
  • Odpowiedz
@ChadimusPrzegrywus: heheszki heheszkami, ale na tych wszystkich proliferskich stronach i grupkach otwartym tekstem mówią, że teraz muszą spiąć pośladki, żeby doprowadzić do całkowitego zakazu aborcji. Czyli takie i inne upośledzone dziewczynki będą musiały rodzić, gdy zostaną zgwałcone. A chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że dzieci (dorośli zresztą też) w mniejszym lub większym stopniu niepełnosprawni intelektualnie, są największą grupą wśród ofiar przestępstw seksualnych.
kotelnica - @ChadimusPrzegrywus: heheszki heheszkami, ale na tych wszystkich prolifer...

źródło: comment_1604609187O5sLyRYdxdDACHAnVEiQU2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz