Wpis z mikrobloga

Moja luba od jakiegoś czasu robi czapki na drutach „handmade” i odpaliła instagrama.

Jara się tym jak to baba i od 2 tygodni robi te czapki i gapi się w telefon czy się jej atencja zgadza.

Proszę zostawcie jej like na profilu otul.sie a ja w ramach wynagrodzenia zrobię sekretne #rozdajo kolor czapki do ustalenia.

Losowanie zrobię w sobotę, koło 12.00 wśród plusujących, którzy zaobserwowali jej profil.

https://www.instagram.com/otul.sie/?hl=pl

#handmade #rozdajo
DolanTrump - Moja luba od jakiegoś czasu robi czapki na drutach „handmade” i odpaliła...

źródło: comment_1604588129Y9jEkbk1CLCS12UZvNv4oF.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@DolanTrump to nie jest rozdajo, trzeba lajkować jakiegoś instagrama, nawet konta tam nie mam. Druga sprawa, robisz to za plecami różowej? Ona się cieszy z polubień i nie wie że to reklama z wykopu?

Trzymam kciuki, czapka fajna, propsuje każde rękodzieło porządnie zrobione i mam nadzieję że tutaj tak jest. Plusa nie daję bo wymagany instagram.
  • Odpowiedz
@atonsic9 to wina hejtu. Na fejsie pod postami robi się shitstorm czasami, często trole krytykują ceny itd. tylko po to żeby taki shitstorm wywołać. A kasowanie wulgaryzmów jest bardzo czasochłonne i ma fatalny wpływ na markę.
  • Odpowiedz
@PanPapcio: Do przychodów w wysokości 1/2 najniższej krajowej miesięcznie, jego różowa może pracować na tzw nierejestrowanej działalności gospodarczej. Czyli nigdzie nie rejestruje działalności, zero zusow krusow i inych srusów. W rozliczeniu rocznym tylko podaje że zarobiła ekstra taką ilość hajsu i od niej odprowadza podatek dochodowy. Jak biznes różowej ruszy to może zakładać DG. @DolanTrump możesz swojej przekazać, by się zorientowała na czym polega Nierejestrowana Działalność Gospodarcza i z podniesionym czołem
  • Odpowiedz