Wpis z mikrobloga

Odpaliłem właśnie Hollow Knight z plusa. Tu jest jakaś mapa czy trzeba krążyć po omacku? Bo trochę pokrążyłem, udało mi się uwalić jakiegoś bydlaka (początek gry), ale nie wiem co dalej. Nie wiem co powinienem zrobić, nie mam mapy. Mam biegać po bliźniaczych korytarzach i czekać, aż przypadkiem wpadnę do odpowiedniej dziury?
#ps4 #gry
  • 10
@Gronbar: Nie mam nic przeciwko backtrackingowi w takich grach. Ale też grałem kiedyś w pierwszego Oriego i tam poruszanie się po mapie było dużo bardziej czytelne.
No nic, pogram dłużej, zobaczymy co z tego wyjdzie.
@artem66: mapa jest podzielona na obszary, w każdym obszarze jest żuk, który sprzedaje mapę obszaru. On dość charakterystycznie nuci, to podążając za dźwiękiem możesz go szukać. Ale żadnych podpowiedzi gdzie masz iść to w grze nie ma, po prostu czasem odbijesz się od jakiejś przeszkody, która bez odpowiednich mocy jest obecnie nie możliwa do przejścia. Wtedy musisz wrócić i szukać drogi gdzie indziej, a potem wrócić jak już będziesz w stanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anlak: mapę kupujesz od żuka, do zaznaczania twojej pozycji na mapie jest jakiś przedmiot który możesz kupić. I wydaje mi się że do rysowania mapy musisz mieć jakiś przedmiot i przy odpoczynku na ławce postać rysuje gdzie była.

Przed tobą super przygoda