Wpis z mikrobloga

@Ofacet: Słyszałem i czytałem wiele komentarzy pod tym filmikiem wtedy i większość sugerowała że tak mężczyźni rozmawiają prywatnie, i ten filmik miał go wtedy #!$%@?ć, cóż nie pykało. Jakoś nie widzę tutaj wykorzystania seksualnego i o dziwo Trump nie został nawet o to oskarżony, ola Boga
  • Odpowiedz
  • 36
@LonelyBoy Ale już nazywanie Bidena zboczeńcem czy pedofilem to spoko? Bo jakoś nie widzę żebyś reagował xD

#!$%@?, Trump na koncie 26 oskarżeń o gwałt/molestowanie, nagranie gdzie się do tego przyznaje, imprezy z Epsteinem ale co złego to nie on, co nie? xD

Gardło Cię nie boli od łykania Trumpowego przyrodzenia?
  • Odpowiedz
@Ofacet: Ależ ofensywny jesteś, myślałem ze spokojnie sobie powymieniam zdanie z lewą stroną a ty wyjeżdżasz mi tu z przyrodzeniem, rozumiem ze jak lewą stronę towarzyszą ci takie fantazje i musisz o nich wspominać publicznie

Niestety ale sleepy Joe długo nie pociągnie, a filmiki na których maca te biedne dzieci jest po prostu obrzydliwe, wyraz ich twarzy wyraża wszystko, ale no to Trump jest oskarżony przez kobiety o molestowanie, tylko
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: ale przecież pan Terlik już powiedział, ze można przymknąć oko na „niedoskonały życiorys” jeśli broni się życia jak Trump. To chyba jasno pokazuje na coś stawia prawica - typ mógłby dosłownie składać ludzi w ofierze ale Polaki prawaki nosiłyby jego zdjęcie w portfelu gdyby zakazał aborcji
  • Odpowiedz
  • 10
@LonelyBoy Jak ja mam cię poważnie traktować jak używasz Trumpowej nowomowy?

I jakie obmacywanie dzieci?

Kumpluje się z clintonowa? I to oznacza że jest pedofilem? O czym ty #!$%@??

Uważaj na kostki od tego wykręcania się, możesz coś zwichnac.
  • Odpowiedz
@Ofacet: No tak, no powyższy filmik gdzie Biden odbywa spotkania na których są dzieci, i gdzie dotyka ich wlosów, dziwnie całuje nie jest na pewno dziwne, albo nie przedstawia dziwnego zachowania, spróbuj tak zrobić na żywo to jestem ciekaw czy potraktują cie normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No kontaktowanie się z rodzinką Clinton nie jest zbytnio fajne. Clinton znany z orala w Białym Domu, ona z
  • Odpowiedz
  • 17
@LonelyBoy Zaraz... 'dziwne' dotknięcie włosów czy 'dziwny' pocałunek świadczy o pedofilii? A może Biden jest po prostu dziwny, pomyślałeś o tym? Słyszałeś o takim pojęciu jak 'brzytwa ockhama'?

Clinton znany z orala w Białym Domu


Ktoś mu robił loda, niesamowity zboczeniec xD
  • Odpowiedz
@Ofacet: Jeżeli nie uważasz te zachowania na filmiku który widzisz powyżej nie świadczą zle o człowieku, tylko o tym że jest dziwny to polecam udanie się do specjalisty w celu przebadania się, bo oprócz tego że marzysz o przyrodzeniu to nie widzisz nic złego w takim zachowaniu, polecam się leczyć

Co Clintona, no tak, zdradził żonę, zniszczył życie biednej kobiecie która rozkochał w sobie a potem zrzucił ją na pożarcie a kolejno przed milionami mieszkańców oświadczył że ''I did not have sexual relations with that woman'' XDD

Co do Clintonowej, może nic jej nie udowodnili, ale żołnierze czy opinia publiczna jej tego nie zapomniała, więc karma nadeszła w
  • Odpowiedz
  • 5
@LonelyBoy

Jeżeli nie uważasz te zachowania na filmiku który widzisz powyżej nie świadczą zle o człowieku,


Świadczą źle. Jest creepy. Ale to nie oznacza że jest pedofilem xD
  • Odpowiedz
@banciur: no tak bo jak się nie układa w małżeństwie to lepiej tkwić w nim do końca życia niż się rozstać xD
Takie myślenie było popularne 30 lat temu bo co do siedzi powiedzo....
  • Odpowiedz