Wpis z mikrobloga

Kurde ( ͡° ʖ̯ ͡°) wszystkie blaty na tym świecie wykupione, znalezienie czegoś o głębokości 70cm nadającego się na biurko graniczy z cudem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiecie gdzie znajdę np. sklejkę, drewno o grubości ok. 3cm? Czego wy używaliście? Dramat jakiś, jak już coś jest to grubo powyżej tysiaka, ech, a myślałam że uniknę płyty a potrzebuję czegoś 3m lub 2x150cm ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pokazbiurko #pcmasterrace #wnetrza #stolarstwo #majsterkowanie
  • 18
@lunaria: wykupiony, cały? O masz ( ͡° ʖ̯ ͡°) a poważnie zajebisty. Ludzie się zaczęli uzbrajać w porządne biurka w domu pewnie. To uderzaj po tartakach albo popytaj po znajomych za stolarzem ale to już zapłacisz pewnie odpowiednio więcej niż za sieciówkową sztukę
@Nie_znany ta, wszystko co bym względnie zaakceptowała poszło, a ten gerton naprawdę mi się podobał ( ͡° ʖ̯ ͡°) zapłacę, odpowiednio poczekam a tu krucafuks bez durnego blatu nie mogę się przeprowadzić grrrr. Nic to, dzięki ci bardzo że teraz po zachwalaniu tym bardziej chcę gertona XD
Poszukaj po lokalnych stolarzach pod hasłem: schodzy, parapety itp. Ja kiedyś znalazłem z okolic Krakowa mb w cenie 400zł - drewno dębowe, solidne deski a nie taki chłam z IKEI gdzie szczapki 4cm x20cm posklejane.
Prawdopodobnie im dalej od większych miast tym będzie taniej.
@lunaria Sam przez pół roku miałem podobny problem, bo do wyboru miałem tylko kartonowy blat, sklejkę lub płytę wiórową o grubości 20mm, albo blaty z litego drewna o głębokości max 60cm. Odpowiednio grubą sklejkę mogłem dostać jedynie u producenta (arkusz 2,5x1,25m za 450 ziko), ale musiałbym wypożyczać przyczepkę albo busa i dodatkowo męczyć się z odcinaniem. Postawiłem na Gaterona z Ikei i jestem całkiem zadowolony..
@Dzejbok: Panie, w riserczu jestem całkiem niezła, chcąc mieć od ręki sprawdziłam wszelkie możliwe stacjonarne sklepy, tak jak wyżej pisałam, np. gertona nie ma i się nie zanosi, żeby był. Ale moje rwanie włosów z głowy wyszło mi na dobre, bo będę miała jeszcze lepszy i jeszcze piękniejszy (ʘʘ) Pochwalę się jak już się zadomowię ^^
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lunaria: i na co się zdecydowałaś? Mam podobny problem, tyle że ja potrzebuję 85cm szerokości i problem jest taki, że albo wezmę długość 138 i zapłacę 280, albo zostanę przy 150 i wybule 450 xD ehhh

Chociaż te 36mm to za grube chyba i za ciężkie
@bomba4 a mireczek stolarz nam zrobił piękne, drewniane, idealnie pod wymiar (ale nie pamiętam nicku, w ogóle miałam się pochwalić współpraca bo mija rok a ja dalej zachwycona, ale pan @Szumny od roku wiesza galerie nad biurkami i kable od kinkietów zwisają, a podobno nie muszę się co pół roku przypominać :p). Do tego czarne kozły i półka z szufladami z Ikei :) jak wrócę do domu to sprawdzę grubość, ale ma
@lunaria: No mnie ogranicza udźwig stelaża + to, że na biurku jak na razie musi stać jeszcze TV, więc pewnie pójdę w jakieś budżetowe rozwiązanie

U mnie nad biurkiem póki co tylko Testo wisi, ale trzeba będzie coś dorzucić :D