Wpis z mikrobloga

@madmat: Wydaje się dziwne, bo prawdopodobieństwo, że 100k ludzi zagłosuje na jedną osobę, a nikt na drugą pewnie są, chyba nawet nie ma takiej liczby xD

Może jakiś błąd systemu i później/wcześniej doszły dla Trumpa? A poza tym, Trump ma od tego ludzi i pewnie będzie chciał skontrolować wyniki.
@MrNobody567: Masz jakieś źródło na to? Ja poddaję tylko pod dyskusję to na co natrafiłem, nie wiem jaka jest prawda, ale biorąc pod uwagę jak w porzednich wyborach głosowali umarli, nielegalni imigranci i inne takie cudaki, to myślę że historia fałszowania wyborów jest w stanach dość bogata, kwestia tylko jaka jest tego skala. Jednakże jeśli kandydaci idą w leb w łeb tak jak teraz, to dorzucenie 100 czy 200 tysięcy lewych
@MrNobody567: Masz jakieś źródło na to? Ja poddaję tylko pod dyskusję to na co natrafiłem, nie wiem jaka jest prawda, ale biorąc pod uwagę jak w porzednich wyborach głosowali umarli, nielegalni imigranci i inne takie cudaki, to myślę że historia fałszowania wyborów jest w stanach dość bogata, kwestia tylko jaka jest tego skala. Jednakże jeśli kandydaci idą w leb w łeb tak jak teraz, to dorzucenie 100 czy 200 tysięcy lewych
@red7000: Powiedziałbym że ci zatem współczuję dolegliwości, gdybym faktycznie współczuł ¯\_(ツ)_/¯ Poruszyłem temat w normalnej dyskusji, osobiście uważam że to dość dziwne anomalie, chyba że metodologia zliczania faktycznie przewiduje najpierw liczenie tylko fizycznie oddanych, a na koniec liczenie tylko listownie oddanych. Niemniej jednak nie spotkałem się z taką informacją.
@madmat: Wbrew pozorom nie ma to aż takiego znaczenia, i tak pewnie wszystkie stany w który jest "blisko" będą sprawdzone i przeliczone jeszcze raz z udziałem trybunału który jest w rękach republikanów.
Z tego powodu stuprocentowo pewne wyniki dostaniemy pewnie dopiero za kilka dni.
Jak chcesz to patrz sobie tutaj
https://www.politico.com/2020-election/results/president/
Jakbyś obserwował to byś widział dokładnie to co wspomniałem czyli najpierw aktualizacja głosów mailowych na trumpa potem bidena.
A tak
@MrNobody567: Skoro demokraci byli w stanie na gwałtowny wzrost przestępczości odpowiedzieć propozycją odebrania środków policji, to moja wiara w ich mądrość jest znikoma. Trump już zapowiedział wniesienie sprawy do sądu najwyższego, więc pewnie będzie się ciągnąć.
uważam że to dość dziwne anomalie, chyba że metodologia zliczania faktycznie przewiduje najpierw liczenie tylko fizycznie oddanych, a na koniec liczenie tylko listownie oddanych

Standardowo w "demokracji", nieważne kto i jak głosuje, ważne kto liczy głosy. Zastrzyk ponad 100k dla demodziadzi, podczas gdy cała reszta zero. Z punktu widzenia statystyki to wygląda mało legitnie.


@madmat: Stwierdziłeś, że demokraci oszukują, powielasz kłamstwo.

Jak są liczone "absentee ballots" jest najczęściej powielaną informacją od