Wpis z mikrobloga

whatsappowy ślad po jakichś paru pannach zapewne w międzyczasie zaginął, ale pomijając te nieliczne przypadki, to właśnie zrobiłem sobie bilans wypadów na #divyzwykopem od dnia 18.05.2019, no i wyszło mi 29 akcji z 11 różnymi dziewczynami za łączny koszt 2750 euro. a biorąc pod uwagę że to półtora roku zorganizowałem dużo lepiej niż poprzednie i że dokładnie wszystkie ze spotkań były z w pełni zaangażowanymi i sympatycznymi małolatkami o urodzie około 9/10, a także to że w sumie niczego mi w życiu nie brakuje i nie muszę na coś oszczędzać ani zbierać, to właściwie nawet nie widzę lepszych sposobów na ewentualnie spożytkowanie tego hajsu. podsumowując - zdecydowanie polecam przynajmniej okazjonalne nurkowanie w krajach cywilizowanych, a nie ciągle w Polsce, bo to dwa zupełnie różne sporty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co nie zmienia faktu że wiecznych poszukiwaczy dziewic oraz romantyków niewyobrażających sobie seksu z prostytutką oczywiście podziwiam i szczerze gratuluję podejścia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 16
@Cezik93: pomijając że inwestowanie w wygląd kosztuje chyba trochę więcej (i mnie w ogóle nie interesuje), to skąd pomysł że nie mam też "normalnych" dziewczyn? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@77023: nos, zabiegi na cerę, może nawet coś z oczami ofiary, hantle za 100eu, kreatyna na pół roku za 40eu. Zresztą nie musi być żadnym Adonisem, żeby ze zwykłymi dziewczynami w tango iść. @pap123: no stąd, że jak ktoś ma możliwość uprawiać za darmo seks to po co miałby na diwy chodzić, zresztą co to za satysfakcja za kasę, wolałbym już do końca życia marszczyć freda niż płacić za to,
hantle za 100eu, kreatyna na pół roku za 40eu


@Cezik93: że się tak wtrącę, bo trochę mój temat - zanim mi się drobne kłopoty zdrowotne nie zaczęły, to w siłownię bawiłem się bardzo mocno, były plany startów nawet (dalej są w sumie, kwestia tego czy mi zdrowie pozwoli na przestrzeni najbliższych miesięcy wrócić do treningów) i jakiegoś większego znaczenia dla dup to to nie ma, zdecydowanie bardziej wzrost + ryjec niż
@Cezik93: tak jak mówisz to twoja opinia i też ją szanuję, natomiast moja jest taka że do będących na codzień w moim zasięgu lasek w okolicach powiedzmy 5/10 wręcz zajebiście satysfakcjonująco jest czasem dorzucić sobie jakąś 9/10 do której podjazdu nie miałbym nawet gdybym zainwestował i stukrotność tych 70 euro za które to mogę ją poruchać zupełnie niezobowiązująco (to też bardzo ważne i warte podkreślenia)
@TestoDepot: mi nie chodzi o pieniądze, tylko o sam fakt płacenia, kiedyś na wakacjach całkiem ładna Bułgarka do mnie podeszła i za równowartość 30zł chciała się mną zająć, ale jej odmówiłem. Z tą mordą i wzrostem to w większości racja, choć dobre ciało też potrafi wiele zdziałać, znam gościa z gębą 5,5/10, 175 wzrostu, ale konkretnie wyrzeźbiony i co chwila do nowej karyny lata
@pap123: no i prawidłowo trzeba robić rzeczy w zgodzie z samym sobą, ja za to od 3 miesięcy wciągnąłem się w rodzime masażystki byłem 7 razy u 5 dziewczyn łącznie i nie mam na razie zamiaru przestawać
kiedyś na wakacjach całkiem ładna Bułgarka do mnie podeszła i za równowartość 30zł chciała się mną zająć, ale jej odmówiłem.


@Cezik93: też miałem taką sytuację i akurat dobrze, że jej odmówiłeś bo poszedłbyś z nią gdzieś, a tam kilku mniej przyjaźnie nastawionych panów z jakimś ostrym narzędziem albo co gorsza kopytem.

o sam fakt płacenia


@Cezik93: co z tym nie tak? Nie widzisz tego jako zwykłej usługi po prostu?

dobre
jakbyś zainwestował tyle kasy w swój wygląd to byś miał za darmo normalne dziewczyny


@Cezik93: skoro trzeba w siebie inwestować, to raczej nie są za darmo xD

Poza tym, to stereotyp, że tylko brzydale mają problem z dziewczynami xD ludziom różnie się w życiu układa i mają problemy z dziewczynami z różnych powodów. Divy to spokój