Wpis z mikrobloga

Z wielką chęcią i radością pluliśmy wczoraj na Roberta Bąkiewicza w ramach #rankingpopularnosci. Szef Straży Narodowej przyjął 4536 splunięć, w tym 3408 splunięcia podwójne - okazało się to o około 100 za mało, by przebić lidera i rekordzistę, czyli Mateusza Morawieckiego. Dzisiaj zostajemy w temacie ostatnich protestów, zamieszek i ogólnego antymerytorycznego #!$%@? dziejącego się na polskich ulicach, ale zmieniamy stronę i na belce melduje się...
MARTA LEMPART
Plujesz=plusujesz

Dotychczasowy ranking:
Vateusz Morawiecki - 4643 splunięcia, 3657 podwójnych
Robert Bąkiewicz - 4536 + 3408
Jacek Sasin - 2216 + 1841
Jacek Kurski - 343 + 225
Jarosław Kaczyński - 154 + 90
Kaja Godek - 137 + 100

W rankingu najpierw liczymy zwykłe splunięcia, a w przypadku remisu decydują splunięcia podwójne.

Mobilizacja, okażcie pani Marcie należny jej szacunek!
MarcinBachleda - Z wielką chęcią i radością pluliśmy wczoraj na Roberta Bąkiewicza w ...

źródło: comment_1604473980YHQxbIwb96QHOLyuRsvEUd.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
wygląd wiele mówi o charakterze

@FotDK: Nom np Wojciecha Manna albo Trollsky.


@Kryspin013: właśnie trafiłeś kulą w płot. O Trollskym nic prawie nie wiem, ale widziałem jego foty i sprawia symaptyczne, przyjemne wrażenie mimo że oczywiście nie jest przystojny.

Lempartowa akurat ma odpychająca całą otoczkę wizualną, nie tylko samą urodę, ale rowniez to na co ma wpływ czyli mimikę, sposób mówienia i przekazywania treści, strój.
  • Odpowiedz
Serio więcej osób pluje na kobietę która ruszyła tłumy przeciwko temu nie-rządowi niz na vateusza I troglodyte obrońcę kościołów placzacemu o obronę policji?
Mimo, że to wypok to dalej jestem zaskoczony...
  • Odpowiedz
Gruby, garbaty z zakolami z silna wada wzroku pyskaty babsztyl ma tyle pewności siebie ze staje samozwanczo na czele strajku


@BBQx: No tak, bo Jarek to jest mister universum...
  • Odpowiedz