Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam takie wrazenie, że ostatnio non stop w #radionowyswiat wałkują tematy związane z rzekomym dyskryminowaniem kobiet?

To oczywiście moje subiektywne odczucie, ale po prostu zaczęło mi to przeszkadzać do tego stopnia, że muszę wyłączać radio. Też tak macie?

Czekam na #radio357, mam nadzieje, ciekawe czy tam też tak będą wałkować w kółko to samo.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheHatefulCoder: Tak jak jeszcze rozumiem niektóre aspekty dyskryminowania w jakiś dziedzinach tak to co się podaje w mediach to kpina. Mi samej się nie chcę tego chłamu słuchać. Zamiast przedstawić konkret i wyjaśnienie dlaczego tak jest i prawdopodobne rozwiązanie to tylko dają krzyczące baby ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@TheHatefulCoder: Ja niestety już dawno wyłączyłem RNŚ. Muzycznie jest ciężkostrawne przez tą swoją źle pojmowaną awangardowość. A publicystycznie? No cóż, powinni nazywać się Radio Nasz Świat.
  • Odpowiedz
@zakoo: Masz rację, tak miało być i może stąd ten zawód, bo spodziewałem się czegoś innego.

Ogólnie, żeby nie było, #!$%@?ę zupełnie od tego czy tematy są upolitycznione w jednym kierunku tak jak w obecnej trójce, bardsiej chodzi mi o formę, gdzie jeden ekspert potrafi zająć bardzo dużo czasu antenewoego mówiąc monotonnie o tym samym - to zdaje egzamin w tok FM, w RNŚ liczyłem na coś w stylu sobotniego
  • Odpowiedz