Wpis z mikrobloga

A co go tak nagle boli dupa o dobre wyniki Redbulla? Kubicy ten fotel i tak nie grozi.


@smutny_kojot: Albon zdobył 1 punkt w ostatnich 4 wyścigach. Max miał 4 DNFy. Bottas jest tylko 30 punktów w klasyfikacji konstruktorów za Red Bullem. Dobre wyniki?
  • Odpowiedz
@myzael: Powinienem dla jasności napisać "brak dobrych wyników", ale sens wypowiedzi wciąż pozostaje ten sam. Gutowski to aż taki wielki fan RB, że musi publicznie krytykować złe poczynania zespołu? Do tej pory nie zauważyłem.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: akurat troche nie rozumiem o co Ci chodzi, bo temat Albona i miejsca w Red Bullu jest na czasie a to co robi sam Red Bull to niezly kabaret, więc nie rozumiem czemu miałby nie mówic o tym. Nie musi być fanem RBR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KemezrpAkwils: Chodzi mi tylko o to, że mógłby krytykować inne zespoły za zatrudnianie ogórków, ale #!$%@?ł się do tego fotela Albona, jakby naiwnie liczył, że go Helmut jeszcze w niedzielę #!$%@?. I co wtedy? Weźmie Hulka? A może Kubicę (żart). To tak nie działa i jeżeli CG zajmuje się F1 na poważnie, to dobrze o tym powinien wiedzieć. Zamiana z kolegami z AT tez nie wchodzi w grę, bo obaj jezdzili
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Nie staje tu w obronie Gerwazego ale mi się wydaje, że nie chodziło tu o wywalenie go w trakcie sezonu. Jeśli ciągle mówią, że dają mu czas itd, choć było ustalone, że Imola to ostateczny termin żeby się wykazać to trochę ta cała sprawa jest komiczna. Było mówione, że ten wyścig to ostateczny sprawdzian dla Alexa i jak widać go nie zdał. I zgodnie z tym co mówił RBR powinni
  • Odpowiedz
@KemezrpAkwils: No tak ale z drugiej strony to ich cyrk, ich malpy i moga sobie robic co chca i przedluzac mu termin w nieskonczonosc. Moze sponsorzy z Tajlandii zabiegaja o to, aby tak sie dzialo, kto wie. Chodzi mi glownie o to, ze nie ma teraz kto wsiasc za Albona i pojecjac reszte sezonu, a na ogloszenie nastepcy maja jeszcze czas. Po co sie tak pieklic, skoro to i tak nic
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: jasne wiadomo ale wiekszosc ludzi ktorzy cos tworzą o f1 to juz spekulują o tym miejscu Albona to i Gerwazy się dołączył i nie ma w tym raczej nic zaskakującego bo temat jest nośny. Ale zgadzam się, że tutaj nic nie jest tak proste i RBR podejmie decyzje kiedy będzie chciał bo jedyny nacisk jaki ma to najprawdopodopodniej wlasnie od Tajów, którym sie nie spieszy wywalac Albona.
  • Odpowiedz