Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shakyor: Co ty pierdzielisz xD? Ile Azjatek w życiu spotkałeś? Ja miałem okazję spotkać wiele Tajek, Chinek, kilka Koreanek i Japonek i tak jak w Polsce są ładne i niezbyt ładne, cały przekrój.
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Wyjrzyj za okno,spójrz jak wyglada nasz kraj.Nie mówię tu tylko o wyglądzie ulic,ale tez o ludziach.W Korei trochę pomieszkałem,i teraz wiem jak wyglada lepszy kraj.Tam każdy jeździ w miarę nowym autem u nas 20 letnie szroty.Ludzie nie kiszą się na 20m w mieszkaniu za 2000PLN.Pojedziesz do Korei to zobaczysz jak wyglada życie tam,a jak tu.No i co do ludzi kilku dresików w Polsce miało jakieś rasistowskie uwagi do mojej dziewczyny,tam
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Niestety zaraz,kończy jej się wiza i raczej moja dziewczyna będzie musiała wrócić do siebie ze względu na koronawirusa i zacznie się związek na odległość:/ A ja teraz tez bym chętnie pojechał z nią do Korei,ale polscy obywatele maja bana na wjazd bo za dużo zachorowań mamy :(.Jak byś chciał pojechać do Korei to jedz śmiało,tam nie jest tak drogo,jedzenie kosztuje nieznacznie drożej niż u nas,a mieszkania na wynajem są tańsze
  • Odpowiedz