Wpis z mikrobloga

Dostałam awizo na paczkę nierejestrowaną. Czekałam na paczkę, ale rejestrowaną, hmm, może się pomylili wysyłając? Może listonosz się pomylił? Co tam, idziemy na pocztę:

- Dzień dobry! Przyszłam odebrać paczkę. Taka duża i pomarańczowa być powinna. *Kładę dowód i awizo*
- ZA CHWILE
- Jasne, oczywiście.
- JAKA TO ULICA?
- Ulica XYZ.
- PANI SIĘ NAZYWA IKSIŃSKA
- Nie, nazywam się XXX..
- JAK?!
- XXX
- NIE MA TAKIEJ PACZKI
- Taka duża i pomarańczowa, może poza szufladą będzie?
- NIE MA
- A czy mogłaby Pani sprawdzić w rejestrowanych? Bo zazwyczaj przychodzi taka paczka do mnie jako rejestrowana
- TU JEST NAPISANE NIEREJESTROWANA!!! CZY PANI NIE ROZUMIE RÓŻNICY?!?!?! TO REJESTROWANA CZY NIEREJESTROWANA W KOŃCU!!?
- Proszę się do mnie nie zwracać takim tonem. Rozumiem, że na awizo jest, że nierejestrowana, ale ta paczka przychodzi cyklicznie co miesiąc i zazwyczaj jest rejestrowana, może listonosz źle zaznaczył.

Otwiera tę szufladę rejestrowanych i jest, na samej górze, wielka i pomarańczowa. Wyjmuje i co?
- DOKUMENT!!!!

#!$%@? mać nigdy więcej poczty ( _) #pocztapolska
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@waniliowyslonik: ja bym od razu prosił o rozmowę z naczelnikiem, jak nie umie rozmawiać z klientem, to nie powinna tam pracować

@starypijany123: Jakby mnie nie zszokowało to pewnie bym chociaż nazwisko zapamiętała, żeby skargę napisać. Nie pamiętam kiedy ktoś był dla mnie aż tak skrajnie niemiły, a pracuję na słuchawce i się czasem nasłucham że uszy więdną, ale wiem że dzwonią osoby którym coś nie działa i są w emocjach.