Wpis z mikrobloga

Naczelnik stawia ultimatum xDD
"Prezes partii rządzącej zapowiedział bowiem, że albo ten projekt zyska ponadpartyjne poparcie i nie doprowadzi do konfliktu z Trybunałem Konstytucyjnym, albo aborcja z przesłanek embriopatologicznych będzie całkowicie zakazana"
Tłumacząc z jarkowego na nasze "Będzie tak jak ja chcę, albo będzie tak jak ja chcę'. Ktoś usilnie dolewa benzyny do ogniska zwanego #protest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ZOOT - Naczelnik stawia ultimatum xDD
"Prezes partii rządzącej zapowiedział bowiem, ...

źródło: comment_16043262422v4WJHtYaNzpoMD0dwUwhY.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: Prawdopodobnie myśli, że będzie mógł zrzucić winę na opozycję na zasadzie, że proponowana nowelizacji Dudy to jedyne ustępstwo, jakie jest w stanie zyskać większość parlamentarną (w klubie PiSu w Sejmie jest podobno brak większości za przegłosowaniem takiej nowelizacji)
  • Odpowiedz
@ZOOT: Pewnie myśli tak:
„Puścimy w TVP jeszcze ze dwa filmy antyaborcyjne, przypomnimy w Sejmie, że jest rok św. wielkiego JP2, wypuścimy serię prezentacji multimedialnych o papieżu i memy o tym, że Marta Lempart jest brzydka - nie ma siły, żeby ciemny lud tego nie kupił!”
  • Odpowiedz
@ZOOT To pokazuje, że on nadal żyje w alternatywnej rzeczywistości. Wydaje mu się, że tu rozgrywka toczy się o to kogo będą winić Polacy, czy PiS czy opozycję. Nie mały cwaniaczku, tu gra toczy się tylko o to, czy PiS będzie znienawidzony bardziej czy mniej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZOOT: Takie rozkminy mnie naszły, że jeśli mu to pomimo protestów ujdzie płazem to niemal pewnym jest wykreślenie (przy użyciu TK) aborcji ciąży w wyniku gwałtu jako następnej w kolejności...
  • Odpowiedz