Wpis z mikrobloga

czy na typową sesje sensualną mogę zabrać komplet: bluza do pępka, kabaretki, stringi i czarne kozaki za kolano? Dostałam propozycję i nie wiem, czy ten ubiór jest zgodny z zamysłem takiej sesji i nie za wulgarny a nie chcę pytać fotografa, żeby nie wyjść na głupka większego niż jestem

#fotografia #modeling
  • 14
@Alsephina: ale wiesz, że dobre foty są efektem pracy wszystkich dookoła? :) zapytaj się fotoziutka jaki jest jego zamysł na Twój strój, co masz zabrać - żeby było wsjo jasne i klarowne.

Inna sprawa, że i fotoziutek dla świętego spokoju powinien dogadać się z Tobą, co za ciuchy masz, co masz wziąć etc...

U mnie ten problem odpada, bo ja akty pstrykam, ale przy zdjęciach ubranych to podstawa, żeby się dogadać
@Alsephina: zacznij od tego, ze popros go o portfolio :) i od tego mozna zaczac rozmowe, ze to dla Ciebie za odwazne, a to fajne itp :) a przy okazji sprawdzisz, czy to nie spermiarz - przy foceniu kobiet takich niestety duzo
to zapytaj o wiecej :) serio nic strasznego :)

a co do bluzy to lepsza taka bez zadnego logotypu, na tego typu zdjeciach logosy tylko rozpraszaja uwage
@Alsephina robię czasami sensual, jak chcesz to mogę coś podpowiedzieć na pw albo przez IG (pierwszy wyśle link do profilu i sama napiszesz jeżeli będzie Ci to pasować).

Bluza średnio pasuje, weź jakiś sweter za tyłek, najlepiej taki, żeby można było pokazać kawałek ramienia. Coś co nie wiem dlaczego nie jest oczywiste - zrób sobie makijaż i fryzurę jeżeli nie masz zapewnionego mua od fotografa.

Ogólnie najlepiej jakbyś przygotowała sobie ze 3