Wpis z mikrobloga

@ohjohny na c czesto z urzedu robią razem z kwalifikacja, potem mozesz sobie zrobić kat e. Znacznie mniejszy koszt. A w ramach lojalki 8-9 koła bedziesz dwa lata sefowi splacac.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ohjohny: robisz z urzędu pracy, nawet potem nie musisz się zatrudniać w tej firmie, która podpisała Ci papier. Najważniejsze, że nie będziesz widniał w ewidencji urzędu jako bezrobotny.
@ohjohny: Opłaciłem kurs kat C za swoje pieniądze. Zdałem w październiku 2020. Posiadanie kat C było przepustką do dofinansowania C+E oraz kwalifikacji z urzędu pracy. U mnie wyglądało to tak : Mieć kat C, być przed 30tką, być bezrobotnym. Wypełniłem wszystkie kwity i po 2 tygodniach dostałem pozytywną odpowiedz. Jakoś 5500zł to kwota którą mi pokryją. Dokładnie za 3 godziny idę dalej wszystko ogarniać. ( ͡ ͜ʖ ͡
@Alkreni
@peszmerd
@zpord
@MojWlasciciel
@Xobroq
@stirLitzz
@kiinek
@JustHubcio Dzięki wszystkim za odpowiedź, rzeczywiście cena prawka w stosunku do zarobków nie przemawia na korzyść brania lojalki, z urzędu nie dostanę, gdyż nie mam 25 lat skończonych, poza tym mam wyższe wykształcenie, jeżeli o tym mówicie, mianowicie kariera zawodowa z UE, prawko postaram więc zrobić sobie sam, powiedzcie mi tylko jedno, przeglądam oferty pracy na Olxie i jest ich masa, tylko wszystkie z doświadczeniem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ohjohny: Nie jest ciężko, piszą coś o doświadczeniu, a z reguły piszczą Cie na 2 tyg. z kimś, albo na jedna, dwie trasy, zależy jak sobie będziesz radzić.