Wpis z mikrobloga

Jak już kiedyś wspomniałem powoli żegnam sie z tagiem. Ale zanim Was opuszczę powiedzcie mi proszę: obecny DHI , tak czy nie? Ponoć trwałość poleciała na pysk, a i formuła ponoc bardziej uproszczona? Kurcze moze wtedy uderzyć w VUI ? Tylko go ponoć też wykastrowali.
#perfumy
  • 13
@Szamil_Basajev: Zamówiłem DHI z flaconi i czekam za nim właśnie - nowy batch z pewnością. Wczoraj w Douglasie napsikalem na nadgarstek z 5 razy i taka niezła projekcja byla może przez 1,5h, trwałość tak około 4-5h ale ogólnie bardzo jestem zawiedziony. Bardzo. Prawdopodobnie ten który mi przyjdzie pójdzie zaraz na sprzedaż a poszukam starego batchu jeśli to w ogóle wykonalne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cheeky_90: aż szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°) z pudrowych może lepiej brać Loewe którego tu polecali na tagu. VUI tak samo niby przeszedł reformę
@Szamil_Basajev: Jeszcze w ramach dopełnienia mojej wypowiedzi - nie chce Cię zniechęcać, nie robiłem globala a to może trochę zmienić, nie diametralnie ale trochę napewno. Więcej będę mógł powiedzieć jak dojedzie i zapodam konkretnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cheeky_90: chociaż widzę że to trochę inna kompozycja wg fragry. DHI oraz VUI to pudrowo-irysowe, a Loewe ma niby drewno. Z drugiej strony Roi d Orient ma podobny klimat, a to już pudrowy ambrowiec
@Volan: Czytałem właśnie na jakimś pefumowym forum że podobno mocno brakuje tego irysa, blind buya nie zrobię dopóki nie przyjdzie mi DHI i nie stwierdzę że jest kiblem ale będę miał na uwadze ten model, dzięki za sugestię :)
@Szamil_Basajev: Ja dziś testowałem na jednej ręce DH, a ma drugiej DHI i jestem zadowolony z DHI. Nie wiem skąd się biorą aż tak słabe opinie, psiknąłem 3 razy na rękę w okolicy nadgarstka o godzinie 8-9 rano i nadal go trochę wyczuwam. O 16 jak wróciłem z pracy znajoma też zwróciła uwagę, że czuć bardzo ładny zapach jak się kręciłem w salonie. Ja byłem bardzo negatywnie nastawiony właśnie przez ilość