Wpis z mikrobloga

zbroja obsrana ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MrBogumil: Beka że Xbox może się sprzedać miernie a Microsoft i tak wygra finansowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kasa ze starej i nowej generacji, kasa z PC, kasa z xCloud i innych subskrypcji.
  • Odpowiedz
@L3gion: wiadoma sprawa że MS robi kupe szmalu ze swoich usług, windowsów itp. Jednak wyśmiewać gry singleplayer jak to zrobił phil spencer jest nie na miejscu, jeśli nie ma się do zaoferowania nic więcej niż game pass na start nowej generacji.
  • Odpowiedz
@MrBogumil: No spoko, ale mając PS4 to PS5 się w chooj nie opłaca.
-Sam mam podstawowe PS4 a zamówiłem XSX, bo spider man i horizon będą na PS4, God fall na PC, a reszta gier się ogra potem (PS5 planuję kupić za rok dwa)

Zamówiłem XSX za 2249zł + Gamepass ultimate na 36 mc za 600zł, gdzie za cenę 2 gierek na PS5 mam wszystkie gry od MS w cenie.
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: no spoko, czyli game pass przekonał cię do zakupu konsoli jak wszystkich, szkoda że nie maja nic więcej. Bo majac dobrego kompa nie ma sensu w moim przypadku kupować xsx bo wszystkie gry znajda się w game passie ultimate na pc. Jedyna warta uwagi gra było Halo, które przesuneli bo mało czasu mieli na jego dopracowanie. Ostatnia część wyszła w 2015. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrBogumil: Oczywiście, że masz rację, natomiast MS powiedziało, że nie mają zamiaru bawić się w wojnę konsol. Może i MS ma gorszą konsolę pod względem oferty ale jeśli chodzi o szacowany przychód to dział gier na pewno daje im więcej $$$ niż sony zarabia na swojej konsoli. MS ma w------e na czym będziesz grać, czy na xboxie czy na PC czy na telefonie w chmurze.
A co gier wartych uwagi
  • Odpowiedz