Wpis z mikrobloga

@Sihill_pl: @Rogue: ja w jednej firmie wypełniałem książkę w ostatniej, jak już się zwalniałem i kolega mi poradził, pisz różnymi długopisami, bo nie możliwe jest byś używał jednego przez cały rok ;-)
  • Odpowiedz
@notdot:

1. "Charakter czynności pełnionych w czasie odbywania praktyki zawodowej"- czy po prostu +- przepisuję co istotniejsze wpisy z dziennika budowy?

2. "Zapis cotygodniowy"- wpisuję daty jak tydzień kalendarzowy (zakres 7 dni) czy rzeczywisty pracujący, roboczy (5 dni)?

3. Co potrzebuję na przyszłość oprócz wypełnionej księgi praktyk oraz umów o pracę?

Naprawdę wymagane są ksera dziennika budowy i uprawnień kierownika, który mnie kontrolował?
  • Odpowiedz
@Rogue: będę pisał jak to u mnie było oraz izba małopolska (w innych izbach powinno być podobnie ale widziałem w necie różne opinie na ten temat)

ad 1 - wpisywałem co robiłem (lub powinienem robić) w czasie danego tygodnia pracy - nie było to przepisywanie dziennika budowy

dla zadania w stylu budowa sieci napowietrznej niskiego napięcia pisałem - przygotowanie placu budowy, planowanie wykonania prac, opracowanie harmonogramu, rozciągnięcie przewodów w do przyłączy
  • Odpowiedz
@notdot:

Dzięki, może potem jeszcze coś dopytam ^^

ad 2 ja na początku wpisywałem tylko datę rozpoczęcia danego tygodnia a potem wpisywałem tydzień roboczy - 5dni


Czyli co, grupowanie wpisów typu:

1. 26.08.2013 - 30.08.2013

2. 02.09.2013 - 06.09.2013?
  • Odpowiedz