Wpis z mikrobloga

@bialoruskie_standardy: 3 dni, pierwszego dnia nic nie czułem kompletnie, drugiego dnia mi się tak na chwilę włączał węch tak na parę minut i potem znowu nie miałem 3 czułem już ale tak na 5procent a potem już normalnie mi węch wrócił, dziewczyna nie ma już od 6dni
@CrystalCastle u mnie aktualnie każdy z otoczenia teraz jest chory. Ale jestem jedną z pierwszych osób która tak o straciła węch. Nigdy w życiu mi się to nie przytrafiło. A co do reszty objawów to mam dość silny organizm i nie licząc tygodniowego epizodu z anginą 2 lata temu to od około 10 nie chorowałem poza lekkim przeziębieniem
@CrystalCastle też o tym myślę właśnie. Ale teraz zastanawiam się czy to na pewno covid. Poza gorszym samopoczuciem przez brak węchu i smaku czuję się naprawdę dobrze, a jutro poniedziałek no i trzeba funkcjonować w społeczeństwie
@CrystalCastle ja się o swoje zdrowie nie martwię. Najprawdopodobniej zaraziłem się od mamy która teraz miała ciężkie objawy (jest w grupie ryzyka przez inne choroby), ale już jej się mocno poprawia. Liczę, że mi zacznie wracać ten węch i jeśli to covid, że szybko stracę zdolność do zarażania
4 dni, wyraźna parabola intensywności - w środkowym okresie najbardziej, nie czułem pieprzu, kawy, alkoholu