Wpis z mikrobloga

Ojej, bo 2 dwa dni wczesniej, badz 2 dni pozniej zapalic swieczke na betonie to taka wielka tragedia i koszmar xd musi byc 31go! Trzeha szukac miejsca parkingowego, isc tymi tlumami, przebijac sie, stac w korkach itd. Swieczka bez tego to juz nie ta sama swieczka xd ja #!$%@?
  • Odpowiedz
@Pedzel_Washington: Zazwyczaj jezdze przed 31.10 by uniknac korkow, zminimalizowac ryzyko porysowania auta przez jakas halyne, poza tym jest szybciej- nie musze stac w gigantycznych korkach. Same plusy. Znalazloby sie jeszcze wiecej. Ale daleko mi do sadomasochizmu wiec moze dlatego. A co to zmieni gdy umrze mi ktos bliski, a 31.10 bedzie zamkniety cmentarz? Bede kleczal przed murami kosciola, zalewal sie lzami by otworzyli te kilka arów ziemi i betonu?xd
  • Odpowiedz
@deeptrue: Jak jesteś zakładnikiem jakiś wymyślonych tradycji to masz problem. Tak to jest jak sie napycha głowe bzdurami. Masz cały rok żeby iść zapalić tą świeczke do tego możesz zrobić to wielokrotnie w ciągu roku.
  • Odpowiedz
Zobaczymy czy będziesz tak narzekał jak umrze Ci ktoś naprawdę bliski


@Pedzel_Washington: 11 miliionów osób w Czechach ma w piździe jazdę na cmentarze. Trzeba cieszyć się życiem i tym co jest a nie zamartwiać że kiedyś nas robale #!$%@?ą.

Rozumiem, że można za kimś tęsknić ale jak ktoś nie żyje to nie żyje przez 356 dni w roku a nie tylko 31.10.
  • Odpowiedz
@like_a_prayer: czy Ty wiesz co to słowo znaczy? jakbyś straciła kogoś bliskiego np. męża po 40 latach życia razem, to dzień wszystkich świętych i rocznice byłby dla Ciebie szczególnie bolesne.

może zamiast tradycjonalistów to można napisać "dla starszego pokolenia ma to spore znaczenie". chyba że nazwiemy tradycjonalistami tych co obchodzą boże narodzenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pedzel_Washington: smutne czasy mamy...

Że hipokryci pamiętają o umarłych przez jeden dzień w roku. A są jeszcze urodziny, imieniny i data śmierci - okazje do odwiedzin. Smutne jest to, że to tradycja bujania się w aucie cały dzień, a nie pamieć
  • Odpowiedz