Wpis z mikrobloga

@przeciwko78: @szurszur: @galicjanin:

Absolutnie nie bronię Kaczora bo to on jest wszystko tu odpowiedzialny ale fakt jest taki, że Ordo Szuris to kumple Ziobry a nie jego (jak słusznie ktoś zauważył to ministerstwo sprawiedliowści jest najeżone tymi osobnikami). Lobbing za zaostrzeniem prawa do aborcji trwał lata i zawsze to towarzystwo było trzymane pod butem a ustawy i wnioski wrzucane do zamrażarek. Dopiero jak Jarek wtopił z 5 dla zwierząt
@szejk_wojak: Tak podobnie to widzę, nawet miałem o tym pisąc psota przedwczoraj, że Ziobro z Jakim zagnali Kaczyńskiego w kat, ale brakło chęci. Ziobrysci wysoko mierzą i czasem mysle, że oni wybiegaja już w przyszłośc postkaczyńską.
@szejk_wojak: ja rozróżniam te frakcje i wiem że Ziobro szuka miejsca bardziej na prawo.
Wiem też kto decyduje o działaniach Przyłębskiej i nie jest to Ziobro.
Chyba że był to np. element umowy koalicyjnej, ale generalnie widzę to tak, że konserwy czekały na realizację swoich zamiarów wystarczająco długo, drugą kadencję. I definitywnie wycofaliby poparcie. Teraz Kościół jest już nierozerwalnie związany z PIS, na dobre i złe.