Wpis z mikrobloga

PiS już włączył swoją machinę propagandową, robiąc materiały o matkach, które skazały swoje dzieci na kilka dni umierania w męczarniach, ale bardzo sobie chwalą, bo cierpienie uszlachetnia, szczególnie drugiej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°), transmitując zaraz po wiadomościach filmy, o lekarzach którzy dokonali z zimną krwią tysiące aborcji, po czym nawrócili się i z niewiadomych przyczyn przedstawiają w filmach fałszywy obraz aborcji, albo - moje ulubione - wtrącanie randomowo zdania typu "Warto wspomnieć, że lekarze doradzali matce X usunięcie płodu, jednak ta zdecydowała się rodzić". To wszystko wskazuje, że polecenia są jasne "ani kroku w tył". Hierarchowie kościoła też każą kobietom "#!$%@?ć", natomiast po presji społeczeństwa wywieranej na prezydenta, ten został wysłany z "kompromisem" poprzedniego "kompromisu", który dodatkowo był niezgodny z niedawną decyzją TK. Mimo tego, że zabrzmi to brutalnie, powiem wam że cieszę się z tego. Protesty w końcu ustaną, ale będą powracać co jakiś czas, hierarchowie kościoła będą co rusz wypowiadać się jak bardzo zadowoleni są z decyzji TK i chwalić rząd za twardą obronę wartości katolickich, a każdy dzień takiego stanu rzeczy będzie przybliżał nas do legalizacji aborcji na życzenie i całkowitego znienawidzenia kościoła przez młode pokolenie. Pomyślcie, ile osób z waszego otoczenia w ciągu pięciu lat zliberalizowało swoje poglądy?

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #protest
  • 12
  • Odpowiedz
Cierpienie uszlachetnia XD Co za łoś wymyślił taki pierd XD


@Wanzey: Pewnie jakiś żyd 2000 lat temu, chcąc przekonać biedaków, że zostali wybrani przez boga i jak zdechną w biedzie i cierpieniu, to pójdą do nieba, a on bogaty grzesznik będzie gnił w piekle, także lepiej niech trzymają się z daleka od jego pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pomyślcie, ile osób z waszego otoczenia w ciągu pięciu lat zliberalizowało swoje poglądy?

@kezioezio: a ile w ciągu ostatnich 5 dni protestów stwierdziło, że liberalna lewica jest niepoważna ?
  • Odpowiedz
@kezioezio: Dzięki decyzji TK aborcja właśnie stała się w Polsce dostępna dla każdego - każda kobieta dowiedziała się, że wystarczy zadzwonić pod jeden numer telefonu a wszystko ci załatwią, umówią wizytę, wyślą tabletki do paczkomatu bez żadnych pytań. A jak cię nie stać, to organizacje zebrały tyle kasy że wspomogą cię finansowo. To wygodniejsze niż kompromisowe prawo aborcyjne które mogłoby wymagać np rozmowy z psychologiem czy konieczności odczekania tydzień przed zabiegiem.
  • Odpowiedz
@kezioezio: jedyny problem jest taki, że cała ta energia stworzona przez wejście na zamordystyczny piąty bieg przez pisowców pójdzie na marne, jeśli nie będzie w Polsce odpowiedniej organizacji, która przemieni to #!$%@? na faktyczne polityczne zmiany. Nie ma w tym kraju partii centro-lewicowej, która ma poparcie od społeczeństwa i odpowiednie środki.

Po obaleniu karakana, najgorszą możliwą opcją dla Polski jest wybór centro-prawicowych paróweczkowców, którzy poprzez swoją miałkość i nieudolność tylko przygotują
  • Odpowiedz
Pewnie jakiś żyd 2000 lat temu


@kezioezio: Akurat jezus z calej tej sekty byl najbardziej trzezwo myslacym typem. Problemy sie zaczely duzo pozniej jak male zawistne #!$%@? zaczely interpretowac jego slowa, robic z niego boga, a na koniec mianowaly sie jego wyslannikami oraz duchowymi spadkobiercami.
  • Odpowiedz
@kezioezio: co do znienawidzenia kościoła. Jestem wychowany w rodzinie katolickiej, bardzo zaangażowanej. Od jakiegoś czasu już mi było niezbyt po drodze z kościołem. Odkąd zaczęły się protesty, to pierwszy raz stwierdziłem sam przed sobą, że jestem niewierzący.
  • Odpowiedz