Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój #niebieskipasek chciałby mi się oświadczyć, jednak ma problem z wyborem pierścionka, gdyż nie noszę biżuterii. Zaproponował, że wybierzemy się razem do jubilera i coś sobie wybiorę. Jednak to trochę pokrzyżuje moje plany, ponieważ na zaręczyny chciałam mu również coś podarować. Znalazłam w jednym sklepie on-line pierścionek, który przypadł mi do gustu. Stąd pytanie do Was - Mirki - czy wysłanie Niebieskiemu takiego linku nie jest "narzucaniem" się? A drugie pytanie, czy 800zł to nie jest za dużo jak za pierścionek? Niebieskiego to niezbyt obciąży finansowo.
Z racji, że nie noszę biżuterii to jednak chciałabym nosić pierścionek zaręczynowy jak najdłużej. Potem razem z obrączką.

#zwiazki #zareczyny #slub

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9d12010860c8092cf495e3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 14
ŻarliwySadysta: @maros167 tak jak pisałam, nie noszę biżuterii. Spodobały mi się pierścionki z topazem (który swoją drogą nawiązuje nieco do naszych rejonów - Góry Izerskie, a tak btw. to również lubimy góry) i one akurat są w przystępnych cenach.

@nama znalazłam dla Niebieskiego spinki do mankietów - nie posiada takiej części garderoby, a na okazje typu urodziny/Święta nie będzie to najlepszy dla niego prezent. Wizyta u jubilera trochę pokrzyżuje mi plany