Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#krainalovecrafta na #hbogo to serialowa sinusoida, zaczyna się bardzo spokojnie, mamy moment uderzenia (las), świetnie pokazany prawdziwy #rasizm, budowanie atmosfery

dalej hiperrealistyczne efekty specjalne (chociaż dla niektórych mogą być obrzydliwe), wątki miłosne wojenne, obyczajowe (rodzinne problemy) przygodowe...

ale nagle zaczyna się dziać coś dziwnego (podróż Hipolyty), sama końcówka serialu to równia pochyła i nawet nie ratuję tego świetna atmosfera klątwy Dee

no i samo zakończenie, które mówi że lekarstwem na rasizm że strony białych ma być ich dyskryminacja jako "kara" - dialog Dee i Christiny

podsumowując, 7/10 + 9/10 + 3/10 (początek/środek/koniec) daje 6/10 i tyle powinien dostać

#seriale #chimeryczneseanse
  • 2
  • Odpowiedz
@hiperchimera: Jako,że obejrzalaś cały sezon to mam pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy gdzieś w fabule jest wzmianka o tym,że główna bohaterka jest córka białego i afroamerykanki ? Zerkam jednym okiem bo mój niebieski to ogląda i aż mnie razi,że główna bohaterka ma tak jasną skórę,zwłaszcza,że jej serialowa siostra wyglada jak stereotypowa Afroamerykanka. Wiem,Że pytanie z dupy,ale zaciekawiło mnie to,jeśli znasz odpowiedz to oznacz proszę spojler,dzięki z
  • Odpowiedz