Wpis z mikrobloga

@dildo-vaggins: cypis to człowiek który tworzy muzykę imprezową i jest znany jako patusiarz. Nikt go nie słucha na poważnie, większość osób słucha go dla beki np podczas tęgiego grania w csa jest śmiesznie. Ogólnie typ zdaje sobie sprawę jak się wybił i na czym opiera się jego obecnie mała sława więc idzie z prądem dzięki czemu dalej zarabia i robi to co lubi. Mam nadzieję że wytłumaczyłem dobrze :3
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gtafr: w 2004 to ja byłem bity i szkalowany przez kolegów z klasy, słuchałem co najwyżej radia i grałem w tibie. Skoro to patus i ktoś od muzyki imprezowej to nie mój target bo na imprezie pierwszy raz byłem w wieku 18lat.
@dildo-vaggins: a tak serio to tylko żarty anonku. Cypis wybił się w gimnazjach w 2016 przez wulgarne teksty, w podobny sposób jak gang albanii. Przedtem był niszowym artystą. Jedynym jego utworem wartym uwagi, mojej opinii, jest "biały węgorz". Ma dobrą kompozycję, świetny tekst i rezonuje w pewien sposób ze słuchaczem. Jak lubisz muzykę to polecam. Nie bierz tak na poważnie wysrywów na wykopie. A szczególnie hejtu i bezsensownego ujadania. Peace!