Wpis z mikrobloga

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłaby skądinąd łagodna kobieta, kiedy czegoś chce. To co kobiety wyprawiają dzisiaj, przy częściowym wsparciu wyjątkowo żałosnych kukoldów, jest poza skalą jakiejkolwiek moralności. Wychodzą na ulicę, przy akompaniamencie wulgarnego i bardzo ograniczonego zasobu słownictwa, jak dzicz i domaga się możliwości mordowania własnego dziecka w imię własnej wygody. Jakby tego było mało! Wracają do domu i narażają na śmierć swoich rodziców i dziadków. COVID19 szaleje w Polsce, ale to tych skrajnych, radykalnych egoistek (i ich żałosnych kukoldów) nie obchodzi. Dla prawa do mordowania własnego dziecka są gotowe poświęcić zdrowie i życie swoich rodziców i dziadków. To jest absolutna hańba, całkowite zgorszenie i zdegenerowanie. One nie mają kompletnie żadnych hamulców. Później my mężczyźni mamy taki marny wybór na rynku matrymonialnym - wiele z nich to egoistki, na dodatek mające olbrzymie problemy z nadwagą i otyłością, co czwarta kobieta w Polsce jest otyła. Patrząc na te protesty to te statystyki wydają się zaniżone, patrząc na te tłuste dziewczyny, które zbierają się w miastach, to jak mają jakiś powód do takich protestów, to powinny protestować przeciwko zamknięciu siłowni, ponieważ naprawdę powinny coś ze swoją wagą zrobić.
#protest #aborcja #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
@pianinka: Fake news. Mężczyźni częściej mają nadwagę, ale rzadziej otyłość. Nadmiarowe kilogramy u mężczyzn nie zawsze są złe. Masa = siła, facet musi być silny. Nadmiarowe kilogramy u kobiet zawsze są złe.
  • Odpowiedz
@TysonKlopp: z takimi poglądami nie dziwie się ze masz „marny wybór” - normalne kobiety chcą partnera a nie prawaka który będzie je rozstawial po kątach i narzucał swoje władcze zdanie xd
  • Odpowiedz
@TysonKlopp: Jasne, jasne, każde źródło ci powie inaczej, daruj sobie te fikołki. Widać na ulicy tych ulanych januszy i sebiksów z brzuszkami, ale wkręcaj sobie dalej, że to masa i mięśnie XD 28% Polaków i 22% Polek ma BMI powyżej 30, to nie mięśnie ziom, tylko jesteście zapuszczeni.
  • Odpowiedz
Nie każda kobieta na proteście zamierza dokonywać aborcji. Nie walczymy o to, by usuwać ciąże na prawo i lewo. Walczymy o podstawowe prawo do decydowania o swoim ciele i życiu. Wszystkich ludzkich dramatów nie da się zamknąć w jednej ustawie z trzema wyjątkami. Przede wszystkim edukacja zamiast zakazu.
  • Odpowiedz
@pianinka: BMI to wyjątkowo niedoskonały miernik otłuszczenia organizmu, ja mam poziom tłuszczu na poziomie 9,5%, a BMI 26,12, co wskazuje nadwagę. Widać, że po prostu nie masz pojęcia o czym mówisz. I kto tu robi fikołki? Ja podaję dane z badań, czyli fakty. Ale czego oczekiwać od lewaka - wy akceptujecie tylko te badania, których wyniki pasują pod waszą tezę. Jak fakty są dla was niekorzystne, tym gorzej dla faktów.
  • Odpowiedz
@TysonKlopp: A widzisz różnicę między lekką nadwagą, którą można wyrobić umięśnieniem a otyłością? Podaj te badania, na które się powołujesz, na razie nie ma faktów tylko twoje urojenia. Arnold Schwarzeneger ledwo przekraczał w szczycie swojej formy 30 BMI, czy ty sugerujesz, że tak wygląda co 3 Polak? xD
  • Odpowiedz
@pianinka: https://www.mp.pl/pacjent/dieta/aktualnosci/139851,nadwaga-lub-otylosc-u-ponad-60-polakow-i-blisko-polowy-polek > W Polsce otyłych jest około 18% mężczyzn i 25% kobiet.

A teraz ty podaj swoje badania, bo napisałeś, że co trzeci mężczyzna jest otyły, czyli 33%, podczas gdy fakty wskazują na 18% Stosujesz tutaj kompletną dezinformację, nie ma w tobie woli dojścia do prawdy. Typowy przykład nietolerancyjnego radykalnego lewicowca.
  • Odpowiedz
@TysonKlopp: Uspokój się z tymi swoimi politycznymi urojeniami, bo się ośmieszasz. Proszę:

https://www.medonet.pl/narodowy-test-zdrowia-polakow/raport-2020,narodowy-test-zdrowia-polakow--czy-polska-jest-krajem-ludzi-otylych---infografika-,artykul,33210051.html

"61 proc. Polaków ma problem z nadmierną masą ciała (74 proc. mężczyzn i 50 proc. kobiet).46 proc. mężczyzn i 29 proc. kobiet ma nadwagę, a 28 proc. mężczyzn i 21 kobiet cierpi na otyłość."

To na podstawie Narodowego Testu Zdrowia Polaków. Dotarłam też do oficjalnych danych NFZ, proszę:

https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/prezentacja-raportu-cukier-otylosc-konsekwencje,7296.html

Otyłość 25% mężczyzn vs 23% kobiet, nadwaga 68% mężczyzn
  • Odpowiedz
@pianinka: Fake news. Badania NFZ? Badania za pieniądze podatników z natury rzeczy są gorsze od badań instytucji prywatnych, które ja przytoczyłem. Państwowych firm nikt nie weryfikuje. Prywatne już tak - muszą walczyć o klienta. Konkurencja. Dlatego firmy prywatne są lepsze, dlatego moje wyniki są właściwsze. 23% kobiet ma otyłość? Bardzo, bardzo dużo, zwłaszcza że ta płeć narcystycznie dba o swój wygląd!
  • Odpowiedz
Masa = siła, facet musi być silny.


@TysonKlopp: tłuszcz to nie siła tylko co najwyżej zapasy jakbyś musiał głodować xD. Z posiadania kałduna nie będziesz miał siły,M. Ofc są tacy co mają mięśnie pod tłuszczem, ale to rzadsze przypadki, dużo to skinny faty, które od jedzenia gowno żarcia w wieku 20 paru lat wyglądają jak janusze.
  • Odpowiedz
@TysonKlopp: Przytoczyłam też drugie badanie prywatnej instytucji miśku. Interpretujesz badania jak ci się podoba pod z góry założoną tezę i jeszcze śmiesz coś pisać o dezinformacji.
  • Odpowiedz