Wpis z mikrobloga

Możesz zagrać, tylko musisz kupić kabel do kompa lub kupić Virtual Desktop i mieć w miarę dobre wifi w domu (800-900Mbit/s). Działa też SteamVR w ten sposób.
@loczyn: Używasz może przeglądarki Edge? Na firefoxie masz tak jak na screenie, zaś na edgu faktycznie nie ma wymienionego questa.

Zawsze możesz sprawdzić w sklepie w goglach jak masz wątpliwości, jeśli tam będzie to na pewno będzie działać.
@loczyn: zdecydowanie quest 2, fb już nie będzie wspierać rift s. Spokojnie zagrasz we wszystko co jest na vr, musisz mieć tylko kabel lub dobry router. A quest 2 działa też sam bez kabelka. W sklepie oculusa niektóre apki są crossbuy czyli jak kupisz na jedną platformę to masz na dwie na pc i na questa obczaj: link
@Nr29 stoję przed zakupem swojego pierwszego vr. Wydaje mi się że najczęściej będzie korzystny wraz z komputerem gtx 2060 ryzen 2600. Którą wersję oculus quest kupić? 1 za 1100zl czy 2 za 1600? Opłaca się dołożyć te 500zl do 2 za lepszą rozdzielczość i więcej Hz?
@ominius
a tego nie wiem to zależy jak Cię ciśnie budżet. Wydaje mi się że jak dorwiesz quest 1 za około 1k to się opyla jednak ja jestem zwolennikiem nowszego więc wybrałem quest 2. W dodatku na quescie 1 denerwowały mnie widoczne szpary między pikselami (screen door effect: link) zdecydowanie lepiej obraz wygląda na q2 jednak ma dużo gorsze czernie. Póki co 90hz to jest tylko w menu a wersja beta link'a