Wpis z mikrobloga

Ostatecznie, brak miejsca dla Kubicy chyba nie jest taki zły. To, czego się bardziej obawiałem, to miejsce w Alfie razem z Mickiem Schumacherem.

Ciekawe, kto z tej dwójki byłby kierowcą numer 1 - kierowca, który ma już swoje lata, nie w pełni sprawną rękę, który został "outqualified" 21-0 i utracił renomę, czy młody talent, syn legendy, świeżo upieczony mistrz F2, który jest marketingowym strzałem w 10?

Zdaję sobie sprawę, że dla niektórych kibiców liczy się sam fakt jazdy w F1, ale chyba bym nie chciał ryzykować ewentualnej powtórki z Williamsa. Tym bardziej, że Alfa w 2021 może być najgorszym zespołem w stawce.
#f1
  • 5
@oculimei: czemu miałaby być najgorsza? Ferrari poprawi silnik i Alfa odjedzie Williamsowi również w kwalach. Z Haasem na tych samych silnikach jako tako wygrywa już dzisiaj
@oculimei: Nie byłoby powtórki. Poziom Russella i Micka jest zupełnie różny. Ten pierwszy od zawsze dominował, Mick nie potrafił jeździć, dopóki zespół mu nie pomógł w F3. W 1 sezonie F2 przepadł. W drugim zaczął jeździć w czołowce i wcale nie jet powiedziany, że jest w topce kierowców. Po prostu kiedy inni zaliczają wpadki/nie dojeżdżają Schumi na spokojnie dojeżdża w okolicach za podium i regularnie punktuje majac lekkie przebłyski i lekkie